Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ open steel floor grating ] bij elkaar passen 400 producten.
Het Roestvrije staalgrating van SS304 SS316 SS316L, Open Grating van de Staalvloer
| Naam van het product: | grating van de roestvrij staalbar |
|---|---|
| grondstof: | SS304/SS316 |
| Specificatie: | 30mm*100mm |
De industriële Gegalvaniseerde Roosters van het Bladmetaal galvaniseerden Open Grating van de Staalvloer
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Gebruik: | Industrieel |
| Vorm: | zonodig, divers, als uw verzoek |
304 316 Roestvrij staalvloer die 1000mm*2000mm Poolse Oppervlaktebehandeling raspen
| Naam van het product: | Roestvrije Bargrating |
|---|---|
| Materiaal: | SS304/SS316/SS316L |
| Specificatie: | 30mm*80mm |
Q235 Heet Gegalvaniseerd grating van de roestvrij staalvloer Strookstaal Graiting voor Platform
| Kleur: | Strook |
|---|---|
| Toepassing: | Platform |
| Dragende barhoogte: | 30mm |
Industriële Gegalvaniseerde 25x2-Grating van de Roestvrij staalvloer
| Materiaal: | Het staal, Q235, het koolstofstaal van q235, laag koolstofstaal, roestvrij staal galvaniseerde stee |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart, onbehandeld |
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
Grating van de het Staalbar van de roestvrij staalvloer Grating Gelaste Grating van de Roestvrij staalbar
| Kleur: | Strook |
|---|---|
| Toepassing: | Platform |
| Dragende barhoogte: | 30mm |
Bouwend Gegalvaniseerde Industrieel Grating van de Roestvrij staalvloer
| Naam: | Staalgrating, Shengchang, Staalvloer Decking |
|---|---|
| Dwarsbarhoogte: | 50mm, 50, als eis van klanten of 40 |
| dragende barhoogte: | 30mm, 30, 40, 25, op verzoek. |
Bouwmaterialengrills 316 Grating van de Roestvrij staalvloer voor Afvoerkanaaldekking
| Toepassing: | Vloer, Gang, Industrieel platform, staalstructuur, drainage |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, het Roestvrije staal van Q235,304 316 |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd schilderen, |
Anticorrosieve Duidelijke Bar Gegalvaniseerde Roosters 353/30/100 van de Staalvloer
| Materiaal: | Staal, Gegalvaniseerd Blad, aluminium |
|---|---|
| Productnaam: | staalgrating, hot-dip gegalvaniseerde op zwaar werk berekende staalgrating voor de dekking van de wa |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Staalplaat, 19 w-4, typ ik of randde |
15-w-4 Certificatie van de de Roosters de Vlakke Bar ISO9001 van het roestvrij staalregenwater
| Naam van het product: | roestvrij staal raspend |
|---|---|
| Typebar: | vlak stuur |
| Grating norm: | YB/T4001-2007 |

