Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ g325 floor steel grating ] bij elkaar passen 155 producten.
Q235 Tand Gevormde Goot Getande Staalgrating InstallatieBouwmaterialen
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
|---|---|
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |
| Kleur: | Zilver, zwarte, Zilver of als uw geel vereiste, ect of douane |
Roestvrij staal vloer afvoer met roosterplaat Hot Dip gegalvaniseerd metaal staal rooster
| Productnaam: | Press Lock Stalen rooster |
|---|---|
| Grondstoffen: | Q235 |
| Betalingscondities: | L/C T/T |
Grating van het gang Industriële Staal, Staalgrating Platform 800mm Spanwijdte
| Naam van het product: | Staalgrating Comités |
|---|---|
| Materiaal: | A36/S275JR/S235JR |
| Spanwijdte: | 800mm |
1.8m Industriële stalen rooster Crowd Control Zaan van legering Plaat rond patroon bekleed geverfd oppervlak
| Kleur: | Slipper, aangepaste kleur. |
|---|---|
| Toepassing: | Trappen, gangpad, afvoer. |
| Bearing Bar Pitch: | 30mm, 40mm, 50mm |
Gegalvaniseerde Staalgrating Afvoerkanaaldekking met de Stedelijke Weg van het Hoekkader/Vierkant Kostuum
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
De vloer smeedt Grating van het Gangstaal galvaniseerde Gelaste Behandeling
| Naam van het product: | gelaste grating van de staalbar |
|---|---|
| Materiaal: | Vloeistaal |
| Behandeling: | Gegalvaniseerd |
Van de de Vloerloopbrug van metaalBouwmaterialen Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde anticorrosieve duidelijke het Staalgrating
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
|---|---|
| Breedte: | volgens uw grootte |
| Gebruik: | Openbaar Afvoerkanaalgebied, badkamers, garge, Concrete Bouwsteun, balkon ect. |
Duidelijke Grating van het Bar Industriële Staal, de Comités die van de Staalvloer Behandeling oppoetsen
| Naam van het product: | De Rooster van het roestvrij staalafvoerkanaal |
|---|---|
| Gebruikt voor: | Slootdekking |
| Breedte: | 300mm 350mm 400mm 500mm kunnen Product als Klantenvereiste |
Metaal de Gang die van het de bouwstaal Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde 25*5mm Staalgrating raspen
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
|---|---|
| Breedte: | volgens uw grootte |
| Gebruik: | Openbaar Afvoerkanaalgebied, badkamers, garge, Concrete Bouwsteun, balkon ect. |
De industriële Bouwmaterialen van Enjineering galvaniseerden het Getande Grating Net van het Veiligheidsstaal
| materiaal: | Het staal, Q235, het koolstofstaal van q235, laag koolstofstaal, roestvrij staal galvaniseerde stee |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart, onbehandeld |
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |

