Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 990 producten.
Modulaire aanpasbare gezaagde koolstofstaal traliewerk rooster gemakkelijke installatie
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
15-w-4 op zwaar werk berekend Vlak de Bar Vloeistaal of Roestvrij staal van de Geulrooster
| Naam van het product: | op zwaar werk berekende staalgrating |
|---|---|
| Typebar: | vlak stuur |
| Grating norm: | YB/T4001-2007 |
Heet-verkoop Anti-diefstal Antislipgrating van het Geulafvoerkanaal Dekking met Kader
| Kleur: | Strook |
|---|---|
| Toepassing: | Trede |
| Dragende barhoogte: | 30mm |
Van het de Plaatroestvrije staal van het metaalnet het Net Mesh Floor Steel Grating 6000x1000mm
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart, onbehandeld |
|---|---|
| Eigenschap: | Zwaar, Helder op oppervlakte, modern, met hoge weerstand, lichtgewicht |
| Breedte: | 1000mm, volgens uw grootte, 50500MM, 6001250mm |
We kunnen het stalen rooster voor de weg in de boerderij anti-corrosie en anti-extrusie leggen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Q235 Gegalvaniseerd Staaloem het Afvoerkanaaltraliewerk van de Vloerrooster
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
De Gang die van het metaalss316 Roestvrije staal 10mm Dikte raspen
| Toepassing: | Vloer, Gang, Industrieel platform, staalstructuur, drainage |
|---|---|
| Materiaal: | 304 316 Roestvrij staal, SS316 |
| Oppervlaktebehandeling: | Onbehandeld, Poish |
Grating van de het Staalgang van de onweerszinkput van de de Wegstoep van de Drainagedekking de Geulafvoerkanaal
| Materiaal: | Staal, Q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd |
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
Explosiebestendige brandwrijving goed oppervlak gegalvaniseerd stalen rooster
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Kleine diafragma schaal precisie lange levensduur zilveren stalen rasterplaat
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |

