Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
Warm gegalvaniseerd veiligheidsrooster van staal voor industriële vloerbedekking
| Oppervlak: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
|---|---|
| typebar: | Vlakke balk |
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
Duurzaam gelast stalen rooster gemakkelijk te dreinen Patroonplaat met verschillende patronen
| Productnaam: | Sterke en duurzame industriële stalen roosten geschikt voor ruwe omgevingen |
|---|---|
| Grootte: | Per tekening, gemeenschappelijk 32*5 |
| Draagvermogen: | Zwaar werk |
20 * 3 staal platte grootte gezaagde stalen rooster voor industriële 25 mm lager staaf pitch
| Jaarlijkse vraag in China: | 270,000 ton |
|---|---|
| Kenmerken: | Hoge sterkte, anti-slip, anti-corrosie en mooi uiterlijk |
| Plaat van staal: | 20*3,25*3,25*5,30*3,30*4,30*5,32*3,32*5.....45*5mm |
Sterk en stevig getinte stalen rooster met 50 mm en 100 mm staafstand
| Productnaam: | Sterke en duurzame industriële stalen roosten geschikt voor ruwe omgevingen |
|---|---|
| Grootte: | Per tekening, gemeenschappelijk 32*5 |
| Draagvermogen: | Zwaar werk |
Glanzige oppervlakte Industriële stalen roosten gegalvaniseerde vloerdekken roestvrij
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
|---|---|
| Textuur: | Roestvrij staal |
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
30 mm niet-slip anti-roest staal traliewerk voor industriële vloeren
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
|---|---|
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
30 mm lager platte balk pitch industriële stalen roostermachine druklassen
| typebar: | Vlakke balk |
|---|---|
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
Moderne zilver 3mm kruisbalk pitch industriële gelaste stalen rooster warm gegalvaniseerd glad oppervlak
| Productproces: | verwarming |
|---|---|
| Haven: | Tianjin |
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
40 mm Voetstappen om te wegen Niet-glijdend stalen rooster industrieel
| Toepassing: | industriële |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Metallurgie Bouwstaal rasterplaat roostergraafdeksel
| Toepassing: | industriële |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |

