Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
Duidelijke het Roestvrije staalroosters van de stapplaat voor OprijlanenBouwwerf
| Materiaal: | Staal, Gegalvaniseerd Blad, Aluminium, Laag koolstofstaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd |
| Productnaam: | Staalgrating, Elektrisch het loopvlakgewicht van de staaltrede, glavanized het loopvlakgrating van d |
Vloeistaalbar die Op zwaar werk berekende 75mm X 6mm raspen de Roosters van het Metaalafvoerkanaal
| Materiaal: | Staal, Gegalvaniseerd Blad, Aluminium, Laag koolstofstaal |
|---|---|
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
| Kleur: | Zilver, zwarte, Zilver of als uw vereiste, |
De metaal Getande Loopvlakken die van de Staaltrede het Net van de Drainagedekking raspen
| Materiaal: | Staal, Gegalvaniseerd Blad, Aluminium, Laag koolstofstaal |
|---|---|
| Productnaam: | Staalgrating, Elektrisch het loopvlakgewicht van de staaltrede, glavanized het loopvlakgrating van d |
| Type: | Duidelijke, Duidelijke Bargrating |
Grating van de het Roestvrije staalvloer van tredeloopvlakken voor Winkelcomplex
| Materiaal: | Staal, Gegalvaniseerd Blad, Aluminium, Laag koolstofstaal |
|---|---|
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
| Kleur: | Zilver, zwarte, Zilver of als uw vereiste, |
Grating van het het Platformroestvrije staal van de gevalraad de bargrating van het Vloerstaal tredeloopvlakken
| Materiaal: | Staal, Gegalvaniseerd Blad, Aluminium, Laag koolstofstaal |
|---|---|
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
| Kleur: | Zilver, zwarte, Zilver of als uw vereiste, |
Roestvrij staal geperforeerde metaalplaat 0,5 mm zeshoekig gatpatroon
| Dikte: | 0.5 mm |
|---|---|
| fabriek: | - Ja, dat klopt. |
| Geluidsopname: | Uitstekend. |
Gegalvaniseerd ketenverbindingshek met poederlaag
| Afmaken.: | gegalvaniseerd |
|---|---|
| Verbindingsgrootte: | Verschillend |
| Vorm: | Ketting |
Met poeder bekleed ketenverbindings hek gegalvaniseerd ronde paal
| Grootte: | Verschillend |
|---|---|
| Verbindingslengte: | Verschillend |
| Coating: | Poederbedekt |
Metalen plaat van roestvrij staal met een zeshoekig gat
| Esthetische aantrekkingskracht: | Aantrekkelijk |
|---|---|
| Hoogte: | 2.5m, 3.0m |
| Corrosiebestendigheid: | Hoog |
Gegalvaniseerde geperforeerde metaalplaten voor industrieel en commercieel gebruik
| Hoopvorm: | Ronde gat, langwerpig gat |
|---|---|
| diameter van het gat: | 1mm50mm |
| Draaddiameter: | Verplichting |

