G455/30/100 randde de Verf 25x3 Bargrating
Plaats van herkomst PINGEL, CHINA.
Merknaam TT
Certificering ISO9001-2015
Modelnummer Tt-3
Min. bestelaantal 3Tons
Prijs lower
Verpakking Details houten palletverpakking of staalstrook
Levering vermogen 1500tons/month
Productdetails
Productnaam metaalgrating Typebar getande bar
Grondstof Q235/s235 Oppervlaktebehandeling HDG/Painting/non behandeling
Verpakking houten palletverpakking en staalstrook
Markeren
G455/30/100 Getande Bargrating
De verf randde Bargrating
25x3 getande Bargrating
Laat een bericht achter
Productomschrijving
A36, S235jr, st37-2, SS400, Q235
Het dragen Bar (Ladingsbar) Specificaties (mm)
Dragende Barhoogte (te centreren centrum)
12.5, zijn 15,25, 30, 30,16, 32,5, 34, 40, 41,25, 45, 50, 60, 60,32, 80, 100 mm enz., ook volgens de eis van de cliënt en 30, 40, 60mm worden geadviseerd,
3) Dwarsbarhoogte (centrum aan centrum)
38, 50, 76, 100, 101.6mm enz., zijn ook volgens de eis van de cliënt en 50, 100mm worden geadviseerd,
De norm van Amerika is beschikbaar.
Specificatie
Grating van het drainagestaal de slootmateriaal van de dekkingsdrainage
Staal, Laag koolstofstaal, roestvrije steel&Q235, A36, SS304, SS316L,
S235JR
Oppervlaktebehandeling Zwarte, heet ondergedompeld gegalvaniseerd, verf
Dragende barwidth*thickness 25x3,25x4,30x3,30x4,30x5,32x5,40x5,50x5, ..... 75x10mm
Dragende barhoogte
12.5, 15, 20, 23,85, 25, 30, 30,16, 30,3, 34,3, 35, 40, 41, 60mm.
De norm van de V.S.: 1 " x3/16“, 1 1/4 " x3/16“, 1 1/2 " x3/16“, 1 " x 1/4“,