Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
Het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Platform Getande Staalgrating Standaardgewicht van MetaalBouwmaterialen
| Plaats van herkomst | CHINA |
|---|---|
| Merknaam | TT |
| Certificering | ISO |
| Modelnummer | G325 |
| Min. bestelaantal | 100sq.m |
| Prijs | U.S 22.5-20.2 sq.m |
| Verpakking Details | De houten Pallet/de Staalpallet of als Customar vereist |
| Levertijd | 5-8work dagen |
| Betalingscondities | L/C, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 500sq.m per dagen |
Productdetails
| Kleur | Strook | Toepassing | Trede |
|---|---|---|---|
| Dragende barhoogte | 30mm | Materiaal | Q235, roestvrij staal gegalvaniseerde stee |
| Oppervlaktebehandeling | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd | Dikte | 2mm5mm, 5mm |
| Norm | ISO9001 | lengte | 1003000mm |
| Dwarsbarhoogte | 50mm | NAAM | staalgrating |
| Grootte | Aangepast | breedte | 1000mm, volgens uw grootte |
| Eigenschap | Helder op moderne oppervlakte, | Gebruik | Openbaar Afvoerkanaalgebied, badkamers, Concrete Bouwsteun |
| Fabriek | ja | ||
| Markeren | hete ondergedompelde gegalvaniseerde staalgrating,gekartelde platform metalen rooster,standaardgewicht industriële rooster |
||
Productomschrijving
Warm gedompelde gegalvaniseerde plattegrond met getande stalen rooster
Het anti-slip-gezette stalen rooster is aan de ene kant gelast met zaaggezet vlak staal en draaistaal.waardoor het ideaal is voor trappen, natte gebieden, ijzige omstandigheden en offshore olieplatformen.
Belangrijkste kenmerken
- Superieure anti-slip prestaties met gezaagde oppervlakken
- met een breedte van niet meer dan 50 mm
- Aanbevolen voor installaties met een helling van meer dan 10°
- Verkrijgbaar in meerdere materialspecificaties (Q235-staal)
- Standaarddikte van 2 mm op beide roostoppervlakken
Productspecificaties
| Productnaam | Stalen roosters |
|---|---|
| Afmaken. | Warm gegalvaniseerd, geverfd, onbehandeld (zwart/zelfkleur) |
| Metode van het lassen | Automatisch laswerk met drukweerstand |
| Gebruik | Industriële platforms, gangvloeren, loopgraven, hekken |
| Dikte | 3-10 mm |
| Bearing Bar Pitch | 20mm, 30mm, 40mm |
| Cross Bar Pitch | 50 mm, 100 mm |
| Stijl | Plain sheet, Serrated sheet, I-type sheet |
Industriële toepassingen
- Petrochemische installaties
- Elektriciteitsproductie-installaties
- Water- en afvalwaterzuiveringsinstallaties
- Stedelijke ingenieursprojecten
- Offshoreplatformen
- Parkeerplaatsen
Voordelen van het product
- Hoog laadvermogen met optimaal gebruik van staal
- Creëert ruime, open werkplekken
- Eenvoudig installatieproces
- Makkelijk te maken en aan te passen
- Verkrijgbaar met toeplaten en op maat gesneden
- Speciale vormen op aanvraag
Onze dienstverband
Reactieve ondersteuning:Alle vragen beantwoord binnen 24 uur
Expert Manufacturing:20+ jaar ervaring met geavanceerde faciliteiten
Kwaliteitsborging
A. Strenge inspectie van alle producten vóór verzending
B. Fabrieksbezoeken zijn welkom voor kwaliteitscontrole
C. 15 dagen kwaliteitsgarantie na levering
Opties voor levering
A. Voorbeelden bestellingen verzonden binnen 3-7 dagen
B. Bulkorders die volgens contractvoorwaarden worden geleverd
Betalingsmethoden
T/T, L/C, Western Union, Escrow
Verzendopties
Zeevracht, plus DHL, TNT, UPS, FedEx, EMS-partnerschappen
Uitgebreide ondersteuning na verkoop:Beschikbaar op elk moment
Geadviseerde Producten

