-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
Metaal die 32x5mm Q235 Gegalvaniseerde Staalgrating bouwen
| Plaats van herkomst | China Anping |
|---|---|
| Merknaam | TT |
| Certificering | ISO 9001 |
| Modelnummer | Q235 |
| Min. bestelaantal | 50sqm |
| Prijs | U.S 22.5-20.2 sq.m |
| Verpakking Details | De houten Pallet/de Staalpallet of als Customar vereist |
| Levertijd | 15days |
| Betalingscondities | T/T, L/C, D/A, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 500sq.m per dagen |
| Textuur | Roestvrij staal | Materiaal | Staal, Q235 |
|---|---|---|---|
| Type | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, | Toepassing | Vloer, Gang, tredeloopvlak, brug |
| Kleur | Zilver, zwarte, Zilver of als uw vereiste | Norm | ISO9001 |
| Grootte | Aangepast | ||
| Markeren | 32x5mm gegalvaniseerde staalgrating,32x5mm gegalvaniseerde staalgrating,Q235 gegalvaniseerde staalgrating |
||
- Materiaal: Zacht staal & koolstofarm staal
- Oppervlaktebehandeling: Thermisch verzinkt, elektro-verzinkt, spuiten of weken
- F - Vlakke stijl
- S - Gekartelde stijl
- I - I-profiel stijl
- G - Thermisch verzinken (aanbevolen)
- P - Geverfd
- U - Onbehandeld
| Materiaal | Koolstofarm staal, roestvrij staal of aangepaste vereisten |
|---|---|
| Specificaties Draagstaven | 20×3 tot 100×10mm of aangepaste maten inclusief 25×5×3, 32×5×3, 38×5×3, etc. |
| Afstand Draagstaven | 12,5-100mm hart-op-hart of aangepast |
| Afstand Dwarsstaven | 38-101,6mm hart-op-hart of aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | Natuurlijk, thermisch verzinken, spuiten of aangepaste vereisten |
| Kenmerken | Anti-roest, duurzaam, sterk, veilig, eenvoudige installatie |
| Verpakking | Met folie verpakt met banden, houten pallet verpakking |
| Naleving Normen |
|
A: We bieden aanzienlijke voordelen:
- Concurrerende prijzen met superieure kwaliteit
- Volledige aanpassing van specificaties en maten
- Acceptatie van gemengde en kleine hoeveelheden bestellingen
- Strenge kwaliteitstests vóór verzending
- Uitgebreide after-sales ondersteuning
A: Ja, we raden een steekproefevaluatie aan om de kwaliteit te controleren voordat u bulkbestellingen plaatst.
A: Ons complete productassortiment is beschikbaar op ons platform. Bekijk en selecteer items van interesse voor specifieke offertes.
A: Ja, we kunnen materialen en specificaties aanpassen om aan de budgetvereisten te voldoen en tegelijkertijd de functionaliteit te behouden.
A: Geef uw gedetailleerde vereisten op voor aangepaste bulkprijzen.

