Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ g325 floor steel grating ] bij elkaar passen 155 producten.
Op zwaar werk berekende Gegalvaniseerde 1000x1000mm Grating van de Staalgeul
| Toepassing: | Vloer, Gang, Industrieel platform, staalstructuur, drainage |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, het Roestvrije staal van Q235,304 316 |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd schilderen, |
Platform 30x50mm 5mm Grating van de Roestvrij staalbar
| Materiaal: | het hete galvaniseren |
|---|---|
| Kleur: | Strook |
| Dragende barhoogte: | 30mm |
5mm het Afvoerkanaal van de Diktevloer randde Gegalvaniseerd Bargrating
| kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende barhoogte: | 30mm, 40mm, 50mm |
Geul 20*5mm van de afvoerkanaaldekking het Zwembadrooster van Hdg
| Toepassing: | Vloer, Gang, Industrieel platform, staalstructuur, drainage |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, het Roestvrije staal van Q235,304 316 |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd schilderen, |
Antisliplassen Getande Metaalgrating voor Gangplatform
| kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende barhoogte: | 30mm, 40mm, 50mm |
30x30 de vlotte Pers van het Oppervlakteplatform sloot Bargrating
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende barhoogte: | 30mm, 40mm, 50mm |
Lassend Dragende Antislip Grating van de het Staalbar van de Bar Hete Onderdompeling Gegalvaniseerde
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende barhoogte: | 30mm, 40mm, 50mm |
W325A/1 antislip Getande het Metaalgrating van het Lassenlager Bar voor Gangplatform
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende barhoogte: | 30mm, 40mm, 50mm |
Aluminium Geperforeerd Metaalblad met GratingPunched-Gat 14mm
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende Barhoogte: | 30mm,40mm,50mm |
1000mm de Breedtetrede galvaniseerde Getande Grating van de Staalbar
| Kleur: | Strook |
|---|---|
| Toepassing: | Trede |
| Dragende barhoogte: | 30mm |

