Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ g325 floor steel grating ] bij elkaar passen 155 producten.
Antislip Getand Metaal die Ondergedompeld Heet raspen Gegalvaniseerd voor Gangplatform
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende barhoogte: | 30mm, 40mm, 50mm |
Grating van het Swagedaluminium met 38mm Hoogteoxydatie voor Platformgang
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| dragende barhoogte: | 30mm,40mm,50mm |
Industrieel Roestvrij Antislipstaal 30MM Gegalvaniseerde Greepstut
| kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende barhoogte: | 30mm, 40mm, 50mm |
50mm Hete Onderdompeling die Getand Gegalvaniseerd Antisliplassen raspt
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende barhoogte: | 30mm, 40mm, 50mm |
Het anticorrosieve 2mm Schilderen van Grating Low Carbon van de Metaalomheining
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende barhoogte: | 30mm, 40mm, 50mm |
5032-H32 aluminium pers-Gesloten Grating met Duidelijke of Getande Ganggrating op Platform
| kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| dragende barhoogte: | 30mm,40mm,50mm |
6061 Vlak Grating van de aluminiumlegering Comité voor Chemische de Tredeloopvlakken of Loopbrug van het Installatieplatform
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| dragende barhoogte: | 30mm,40mm,50mm |
Gangplatform 32*5mm Gegalvaniseerde Grating van de Staal Hete Onderdompeling voor Aanhangwagenvloer
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235, laag koolstofstaal |
|---|---|
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |
Het industriële Platform randde dik Bargrating 2.0mm
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
|---|---|
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |
| Kleur: | Zilver, zwarte, Zilver of als uw geel vereiste, ect of douane |
1/4“ 19 W 4 Milde Koolstof Getande Grating van de Staalbar voor van de Platformgang en trede loopvlakken
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |

