Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ galvanized serrated grating ] bij elkaar passen 1075 producten.
Grating van het open Beëindigen Industriële Staal Anticorrosief voor Olieplatform
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
|---|---|
| Breedte: | volgens uw grootte |
| Gebruik: | Openbaar Afvoerkanaalgebied, badkamers, garge, Concrete Bouwsteun, balkon ect. |
De metaal Getande Loopvlakken die van de Staaltrede het Net van de Drainagedekking raspen
| Materiaal: | Staal, Gegalvaniseerd Blad, Aluminium, Laag koolstofstaal |
|---|---|
| Productnaam: | Staalgrating, Elektrisch het loopvlakgewicht van de staaltrede, glavanized het loopvlakgrating van d |
| Type: | Duidelijke, Duidelijke Bargrating |
Op zwaar werk berekend 50*8mm Industrieel Staalgrating Doucheafvoerkanaal
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235, laag koolstofstaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart, onbehandeld |
| Dikte: | 2mm5mm, 5mm, 6mm, 2.0mm5.0mm, 1.5mm~6mm |
1.8m Industriële stalen rooster Crowd Control Zaan van legering Plaat rond patroon bekleed geverfd oppervlak
| Kleur: | Slipper, aangepaste kleur. |
|---|---|
| Toepassing: | Trappen, gangpad, afvoer. |
| Bearing Bar Pitch: | 30mm, 40mm, 50mm |
Modulair stalen roostersysteem: gemakkelijk uit te breiden en aan te passen aan veranderende behoeften
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Industriële vlakke roos van koolstofarme staal voor residentiële en commerciële gebruik
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
De geschilderde Druk sloot Grating Koolstofstaal Lange het Werk Levensduur
| Naam van het product: | Het Staalgrating van het persslot |
|---|---|
| Grating norm: | YB/T4001.1-2007 |
| grondstof: | Q235/S235jr |
Op zwaar werk berekende Loopbrug Gegalvaniseerde Grating van de Roestvrij staalbar
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
LICHTER DAN DE LUCHT Grating van het het Staalmetaal van de Drainagedekking Op zwaar werk berekende met Betrouwbare Gangen van de Kaderq235 de Milde koolstof
| Type: | Duidelijk |
|---|---|
| Vorm: | Zonodig |
| Materiaal: | Staal, Q235, roestvrij staal gegalvaniseerd staal |
De gelaste Raspende het MetaalBouwmaterialen van de Geuldekking galvaniseerden Op zwaar werk berekend
| Productlijn: | Bargrating |
|---|---|
| Bouwtype: | Gelaste standaard-plicht |
| Dragende barvorm: | Rechthoekige Bar |

