Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ galvanized serrated grating ] bij elkaar passen 1075 producten.
40 tot en met 130 mm dwarsbalk, industriële stalen rooster voor verschillende behoeften
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Aluminium rooster, sterk, duurzaam en veelzijdig voor industriële vloeren
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Sterke belasting Stabiel staal rooster in winkelcentra
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Op zwaar werk berekende Grating van het Geuldekking/Platform het Afvoerkanaalroosters van de Oprijlaangeul
| Naam van het product: | Grating Geuldekking |
|---|---|
| Dragende Barhoogte: | 20,30mm |
| verpakking: | Houten of Ijzerpallet |
30x30 de vlotte Pers van het Oppervlakteplatform sloot Bargrating
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende barhoogte: | 30mm, 40mm, 50mm |
2mm Grating Hdg van het Persslot voor Groot Autowasseretteplatform
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende barhoogte: | 30mm, 40mm, 50mm |
G255/30/100 4mm Grating van het Samenstellingsstaal met Controleur
| Productnaam: | grating van het samenstellingsstaal |
|---|---|
| grondstof: | Q235 |
| Specificatie: | G255/30/100 |
Loopbrug 3/16 X 2 19w4 maken 3ft Op zwaar werk berekende Staalgrating glad
| Productregel: | Bargrating |
|---|---|
| Bouwtype: | Gelaste standaard-plicht |
| Dragende Barvorm: | Rechthoekige Bar |
Het Staalgrating van het bouw de Lineaire 50x100 Metaal Dekking van de de Dekkingssloot van het Geulafvoerkanaal
| Productregel: | Bargrating |
|---|---|
| Bouwtype: | Gelaste standaard-plicht |
| Dragende Barvorm: | Rechthoekige Bar |
De pers sloot Roestvrije Industriële het Staalgrating van de Netstap voor Bouwloopbrug
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Grootte: | Customzed |
| Legering of niet: | Non-Alloy |

