Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ industries stainless steel grating ] bij elkaar passen 1237 producten.
Buiten tijdelijk hek gegalvaniseerd draad massabeheersingsbarrière keten schakel hek
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Gewone staafroosters, getande staafroosters, getande, kogelverbindingsstang |
Staal trappen trappen Gratten Sterk Duurzaam en esthetisch aantrekkelijke metalen producten
| Chemische samenstelling: | C,Mn,P,S,etc. |
|---|---|
| Geallieerd of niet: | niet-gelegeerd |
| Type: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Gegalvaniseerd Draad het Opleveren Ijzer 4x8 Diamond Cut Steel Sheets
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| draaddiameter: | 0.6mm, 0.8mm, 1mm, 1.2mm, 1.5mm, 1.8mm, 2mm, vereiste |
Anti het Koolstofstaal Geperforeerd Blad 2.0mm van de Steunbalk niet Misstap Grating van de Dikteveiligheid
| Materiaal: | Aluminium, roestvrij staalblad |
|---|---|
| Toepassing: | Industriële bouw, |
| Type: | Geperforeerd Netwerk |
Metalen rooster voor zware werken met aanpasbare staafstand YB/T4001-2007
| Transportpakket: | Verpakt door stalen riem met pallet |
|---|---|
| Vlakke balk: | 2mm 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm 12mm |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001-2007 |
Duurzaam anti-glijveiligheidsgratten voor hoge duurzaamheid
| Vorm: | Rechthoek, vierkant, rond |
|---|---|
| Antislipprestaties: | Uitstekend. |
| Duurzaamheid: | Hoog |
Uitstekende corrosiebestendigheid en weerbestandheid
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerd, Geschilderd, Geanodiseerd |
|---|---|
| Installatie: | Eenvoudig |
| Grootte: | Op maat |
Laadcapaciteit Aluminium rechthoekig rooster voor duurzame toepassingen
| Vervoervermogen: | Hoog |
|---|---|
| Onderhoud: | Laag |
| Vorm: | Rechthoek, vierkant, rond |
Duurzaam aluminium rooster met uitstekende weerbestandheid
| Grootte: | aangepast |
|---|---|
| Corrosiebestendigheid: | Uitstekend. |
| Kleur: | Zilver, Zwarte, Rood, Enz. |
Het metaal galvaniseerde Antislipq345-Grating Geuldekking
| Lengte: | De Vraag van de klant |
|---|---|
| Rang: | Q235 Q345 |
| Breedte: | De Vraag van de klant |

