Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ industries stainless steel grating ] bij elkaar passen 1237 producten.
Roestvrije Getande Gegalvaniseerde Raspende Omheining Drainage Channel
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart, onbehandeld |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |
Anti-slip rooster met verbeterde slijtvastheid
| Corrosiebestendigheid: | Uitstekend. |
|---|---|
| Antislipprestaties: | Uitstekend. |
| Kleur: | Zilver, Zwarte, Rood, Enz. |
Gegalvaniseerde anti-glijden vloerrooster met een hoge laadcapaciteit
| Onderhoud: | Laag |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerd, Geschilderd, Geanodiseerd |
| Kleur: | Zilver, Zwarte, Rood, Enz. |
Op maat gemaakte roosters voor vierkante toepassingen
| Kleur: | Zilver, Zwarte, Rood, Enz. |
|---|---|
| Dikte: | aangepast |
| Duurzaamheid: | Hoog |
Q235 sloot de Antislip Getande Pers Bargrating MetaalBouwmateriaal
| Materiaal: | Staal, Q235 |
|---|---|
| Type: | Pers gelaste steegrating |
| Grating Grootte: | 3 ' x20, 1000x1000mm, 3x30', 1000x6000mm en allen, ect |
Op zwaar werk berekend Gewicht per de Veiligheidsgrating van het Vierkante Meterq235 Metaal
| Textuur: | Op zwaar werk berekend de Bargrating van het Hete Onderdompelings Gegalvaniseerd Staal Gewicht |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
Q325 van het de Drainageijzer van de Staalbar Grating Gegalvaniseerde van de de Dekkingsdrainage de Slootvloer
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235, laag koolstofstaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart, onbehandeld |
| Dikte: | 2mm5mm, 5mm, 6mm, 2.0mm5.0mm, 1.5mm~6mm |
Q235 Getande het Metaalgrating Mesh Grid Floor Bars van de Weggeul Dekking
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235 |
|---|---|
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |
| Dikte: | 2mm6mm |
De milde Koolstof randde het Slotgrating van de Barpers Platformgang
| Textuur: | het staal van het persslot |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
Gegalvaniseerde vierkant anti-glijveiligheid rooster laag onderhoud
| Weerbestendigheid: | Uitstekend. |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerd, Geschilderd, Geanodiseerd |
| Kleur: | Zilver, Zwarte, Rood, Enz. |

