Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ industries stainless steel grating ] bij elkaar passen 1243 producten.
Versatile mezzanine vloeren Gemakkelijk te installeren
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Lengte 4m Pre Gegalvaniseerde Staalveiligheid Diamond Grip Stair Tread
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dikte: | 2.0mm5.0mm |
Diamond Galvanized Non Slip 1.5mm Plank van de Greepstut
| Materiaal: | aluminium, gegalvaniseerde plaat, roestvrij staal geperforeerde plank |
|---|---|
| Toepassing: | Badkamers, geperforeerde tredeloopvlakken, Grating van de Metaalveiligheid |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet/Koude - DIP/NO |
Geperforeerd om Gat Corten 5mm Mesh Panels, Geperforeerde Mesh Bunnings For Walkway Or-Tredeloopvlakken
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Draaddiameter: | 0.6mm, 0.8mm, 1mm, 1.2mm, 1.5mm, 1.8mm, 2mm, vereiste |
Het akoestische Plafond verdunt het 0.3mm Gegalvaniseerde Uitgebreide Lage Koolstofstaal van het Metaalblad
| Verpakking: | houten doos, houten of pallet |
|---|---|
| Eigenschap: | Geassembleerd Mooie corrosieweerstand, Duurzaam, gemakkelijk, Vriendschappelijke Eco |
| Materiaal: | Gegalvaniseerde Staaldraad, Roestvrij staaldraad, Aluminium, laag koolstofstaal, roestvrij staalblad |
Aangepaste Ruit 3mm Diamond Expanded Metal Mesh For-Landbouw
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Het ion van de projectoplossing: | 3D modelontwerp |
| Grootte: | Customzed |
Staaldiamant 0.1mm Dia Galvanized Expanded Metal Lath
| Draaddiameter: | 0.110mm of Vereiste |
|---|---|
| Weefselstijl: | Duidelijk Weefsel, geperforeerd, Uitgebreid metaalnetwerk |
| Toepassing: | Het beschermen van Netwerk, het Scherm, Decoratie, Industriële bouw, |
Het Vloeistaal vlakte 1220*2440mm Uitgebreid Metaal Mesh Sheet Galvanized For Industrial af
| Type: | Uitgebreid Netwerk, Geperforeerd Netwerk, uitgebreid bladmetaal |
|---|---|
| Gatenvorm: | Diamant, enz., hexagonale Ronde, Driehoek |
| Lengte: | De Eis van klanten |
Een aanpasbaar en duurzaam uitgebreid metalen gaas met multi-materiaal opties, kleurvariaties en multi-industrie toepassingen
| Verpakking Details: | Pallets in containers of op aanvraag |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
High Performance Gabion Wire Mesh voor erosiebescherming en hellingsversterking
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| typebar: | Vlakke balk |
| verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |

