Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ industries stainless steel grating ] bij elkaar passen 1237 producten.
Grating van de de Greepstut van de gangmisstap Bestand Veiligheid Geslagen Gatenkanaal
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet/Koude - DIP/NO |
| Lager: | Productkenmerk |
Aluminiumlegering geperforeerde plafondbekleding Goedkope industriële loopbrugrooster met geanodiseerde afwerking Mesh metaal
| Productnaam: | metaalgrating |
|---|---|
| Dikte: | 2 mm-5 mm,5 mm |
| Finish: | verzonken |
Koolstofstaal 8mm Aluminium Uitgebreide Grating van de het Dakgang van het Metaalblad
| Materiaal: | Aluminium, laag koolstofstaal |
|---|---|
| Toepassing: | industriële bouw, |
| Type: | Uitgebreid Netwerk |
Industrieel Uitgebreid Metaalblad 4x8 die Mesh Woven Silver Plain Weave-Lassen beschermen
| Type: | Uitgebreid Netwerk, Geperforeerd Netwerk, uitgebreid bladmetaal |
|---|---|
| Gatenvorm: | Diamant, enz., hexagonale Ronde, Driehoek |
| Lengte: | De Eis van klanten |
Het Vloeistaal galvaniseerde 1220x2440mm Uitgebreid Metaalblad voor Industrieel
| Type: | Uitgebreid Netwerk, Geperforeerd Netwerk, uitgebreid bladmetaal |
|---|---|
| Gatenvorm: | Diamant, enz., hexagonale Ronde, Driehoek |
| Lengte: | De Eis van klanten |
Het Getande Aluminium die van het gangenmetaal T6061 Materiaal Antislipbouw raspen
| Materiaal: | 6063 T6 |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | Geanodiseerd |
| Modelnummer: | Em-025 |
3 ' van het de Bouwplatform van het Lengtealuminium van het de Bevloeringsdek van de de Ganggreep de Stutgrating
| textuur: | Geperforeerd |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet/Koude - DIP/NO |
| lager: | Productkenmerk |
Versatile mezzanine vloeren Gemakkelijk te installeren
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Lengte 4m Pre Gegalvaniseerde Staalveiligheid Diamond Grip Stair Tread
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dikte: | 2.0mm5.0mm |
Diamond Galvanized Non Slip 1.5mm Plank van de Greepstut
| Materiaal: | aluminium, gegalvaniseerde plaat, roestvrij staal geperforeerde plank |
|---|---|
| Toepassing: | Badkamers, geperforeerde tredeloopvlakken, Grating van de Metaalveiligheid |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet/Koude - DIP/NO |

