Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 990 producten.
Flexibel en duurzaam industriële stalen rooster voor verschillende speciale doeleinden
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Automatische apparatuur industriële stalen roosters voor precieze productie
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Industrieel Staal die vloeistaal 5800mmx1000mm raspen
| Productnaam: | Industriële Staalgrating |
|---|---|
| Typebar: | getande bar |
| Grondstof: | Q235/S235jr |
Industriële stalen rooster Duurzame en veelzijdige staalstructuur
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Automatische apparatuur industriële stalen roosters voor open stalen elementen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Aanpasbare industriële stalen roosten voor verschillende klantvereisten
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Industriële stalen roosten vervaardigd volgens de norm YB/T4001-2007
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
50 mm lagerbalk pitch staal rooster voor verbeterde efficiëntie
| OEM-producten: | Beschikbaar |
|---|---|
| Naam van de producten: | metaalgrating |
| Kenmerken: | Anti-slip, drainage, ventilatie |
Gegalvaniseerd Getand Industrieel Staalgrating Veiligheidsnet 5mm Dikte
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd |
|---|---|
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
| Kleur: | om het even welke kleur |
30 X 3mm Industrieel Staal die Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Zeeplatform raspen
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
|---|---|
| Breedte: | volgens uw grootte |
| Gebruik: | Openbaar Afvoerkanaalgebied, badkamers, garge, Concrete Bouwsteun, balkon ect. |

