Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 990 producten.
Industriële stalen roosten De perfecte combinatie van sterkte en functionaliteit
| Productnaam: | Zware stalen rooster, 3 mm dik anti-glijd-anti-glijd vuur |
|---|---|
| Productiemethode: | De onder druk gelaste stalen roosterplaat is gemaakt van plat staal en een dwarsbalk die volgens een |
| Toepassing: | Industrieel |
De industriële Staalgrating pers laste 2mm
| Productnaam: | Industriële Staalgrating |
|---|---|
| Typebar: | Vlakke Bar/Getande Bar |
| Grondstof: | Q235/S235jr |
Geproduceerde stalen roosterdikte voor een breed scala aan toepassingen
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30mm, 40mm, 50mm, Etc |
| Grating Standard: | YB/T4001.1-2007 |
38 mm I-bar platte stalen rooster glijvast en anti-slip voor verbeterde veiligheid op de werkplek
| Dragende barvorm: | Eenvoudige, getande, I-balk |
|---|---|
| Temperatuur: | Sterke tolerantie |
| Dragend bartype: | Getand |
Getand Grating G254/40/100 van het Type Industrieel Staal Centrum aan Centrum
| Materiaal: | Q235B |
|---|---|
| Naam van het product: | Getande Typerooster |
| Oppervlaktebehandeling: | Onbehandeld |
Platte of gezaagde roestbestendige stalen roosten op maat voor langdurige prestaties
| Productiecapaciteit: | 10 ton per dag |
|---|---|
| Dragende bar: | 50 mm*5 mm |
| Techniek: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Superieure Press Lock Steel Textuur Platte stalen rooster met 5 mm Bear Bar Dikte voor commerciële en industriële gebouwen
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
|---|---|
| Dragend bartype: | Gewoon type, gezaagd type, type I |
| Ventilatie: | Goed |
Industriële platte stalen rooster met 100 mm dwarsbalkspanning en lasproces
| Dwarsbargrootte: | 6 mm |
|---|---|
| Transportpakket: | Stalen riem met pallet |
| Techniek: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Grietten van zaagstaal van het type zaagstaal voor drainageoplossingen
| Productcategorie: | Industriële Staalgrating |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Belangrijkste toepassingen: | Industrieel platform, trapel, brug, wegrail, grachtdekselplaat, hek |
Durasteel Gridwalk Pro serie zwaargewicht industriële vloerrooster systeem Anti-slip ontwerp
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |

