Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
Gegalvaniseerde fabrieksarbeiders Staalgrating het Materiaalvoet van het Gangonderhoud
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart, onbehandeld |
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
Gegalvaniseerde het Staalgrating van metaalBouwmaterialen, de Plaat van het Staalnet, Grating van het Vloerstaal
| Kleur: | Strook |
|---|---|
| Toepassing: | Trede |
| Dragende barhoogte: | 30mm |
11/4“ Hoogte X 3/16“ Dikke Rechthoekige Bar Gegalvaniseerde Vloergrating
| Materiaal: | Staal, het koolstofstaal van q235, roestvrij staal gegalvaniseerde stee |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart, onbehandeld |
| productnaam: | Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, industriële Grati |
Vlakke Openluchtvloer 32x5mm Getande Staalgrating
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende barhoogte: | 30mm, 40mm, 50mm |
3mm, 6mm van de het Afvoerkanaaldekking van de Watervloer Opgeruimd het Roestvrije staalgrating met Hoek
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, geschilderd, Poederdeklaag, het schilderen |
|---|---|
| Materiaal: | STAAL, GLASVEZEL, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
| Toepassing: | Vloer, Gang, Industrieel Platform, brug, Geulafvoerkanalen |
Veiligheidsq235 Zilveren Kleur 2mm Gegalvaniseerde Staalgrating voor Tredeloopvlak
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende barhoogte: | 30mm, 40mm, 50mm |
De hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Pers sloot en laste Staalgrating Gang
| Materiaal: | Staal, glasvezel, Q235,316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Productnaam: | Het Staalgrating van het persslot |
35*4mm Duidelijk Bar Op zwaar werk berekend Staal die 3mm Dikte raspen
| Materiaal: | Staal, Q235, SS316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd, geschilderd schilderen, hete gegalvaniseerde ond |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |
Gegalvaniseerd Grating van het de Barstaal van de Roosterplaat de Voetpedaal van het Lekbewijs voor het Zeewerk
| Materiaal: | Staal, Gegalvaniseerd Blad, Aluminium, Laag koolstofstaal |
|---|---|
| Productnaam: | Staalgrating, Elektrisch het loopvlakgewicht van de staaltrede, glavanized het loopvlakgrating van d |
| Type: | Duidelijke, Duidelijke Bargrating |
Kader die Op zwaar werk berekende Gelaste Gegalvaniseerd Staalgrating bouwen
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart, onbehandeld |
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |

