Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
Grating van het de Bouwmaterialen Standaard Gemeenschappelijke Staal van het hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Metaal
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
Van de het netvloer van het pakhuis hot-dip Gegalvaniseerde metaal grating van het het paneelstaal
| Productnaam: | staalgrating, Gegalvaniseerde, hete onderdompeling galvaniseerde antislipgrating van het barstaal ge |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235, SS316, Aluminiumnetwerk |
| Norm: | ISO9001, AS1657, ANSI/NAAMM (MBG531-88), AS1657-1985, BS4592-1987 |
Top-notch gezaagde stalen rooster voor veilige wandeloppervlakken in elke omgeving
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Geraffineerde stalen roosters voor luchtvaartuigen, uitlaatgassen en carburateurs
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Industriële Opschortende Rekken 300mm Op zwaar werk berekende Staalgrating
| Productnaam: | Op zwaar werk berekende Staalgrating |
|---|---|
| Cercification: | ISO 9001-2015 |
| materiaal: | Vloeistaal, Laag Koolstofstaal |
Ik versper het Staalgang die van 25x5x3 30x5x3 32x5x3 40x5x3 Industriële Staalgrating raspt
| Verdraaide Dwarsbarhoogte: | 38.1, 50, 60, 76, 80, 100, 101,6, 120mm, 2“ & 4“ |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | onbehandeld (zwart), heet-ondergedompeld gegalvaniseerd, met een laag bedekte galvaniseert het poede |
| Materiële Norm: | Roestvrij staal 304, vloeistaal & Laag koolstofstaal, enz. |
Industriële Platformgang 3.0MM Grating van het Dikteroestvrije staal
| Toepassing: | Vloer, Gang, Industrieel platform, staalstructuur, drainage |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, het Roestvrije staal van Q235,304 316 |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd schilderen, |
De vierkante Duurzame Bureaubouw 5mm 316 Roestvrij staalgrating
| Toepassing: | Vloer, Gang, Industrieel platform, staalstructuur, drainage |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, het Roestvrije staal van Q235,304 316 |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd schilderen, |
505 325 11w4 Gelast de RoosterBouwmateriaal van de Staalbar voor Geuldekking
| Materiaal: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Oppervlakte: | Gegalvaniseerd |
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Grating van het Platformstaal Gelaste Pers
| Materiaal: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Eindig: | Gegalvaniseerd |
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |

