Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ stainless steel stair treads ] bij elkaar passen 657 producten.
Machinespanning gelast plat staal rooster bar Mesh glad
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |
|---|---|
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
Moderne industriële stalen rooster met een dikte van 3 mm
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
|---|---|
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
30 mm lagerbalk-afstand anti-roest stalen rooster gelast met machine druk lassen technologie
| Haven: | Tianjin |
|---|---|
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
| Oppervlakte: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
3 mm dwarsbalkdikte platte stalen rooster Ultieme oplossing voor moderne constructie
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
|---|---|
| typebar: | Vlakke balk |
| Haven: | Tianjin |
Zware lading draagcapaciteit Geslepen stalen tralies met Oem-optie
| Gespannen weg: | Gelaste druk |
|---|---|
| Kenmerken: | Anti-slip, drainage, ventilatie |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001-2007 |
Langdurige prestaties Drainage Gezweefde stalen rooster 35 mm Lagerstaafstand
| Gespannen weg: | Gelaste druk |
|---|---|
| Type: | Gezaagde traliezaag, plain |
| Kenmerken: | Anti-slip, drainage, ventilatie |
100 mm dwarsbalkverdeling roestvrije stalen rooster voor moderne industriële omgevingen
| Grondstoffen: | Vlak staal, draaistaal, patroonplaat |
|---|---|
| Vervoervermogen: | Zwaar werk |
| temperatuur: | Sterke tolerantie |
Het Staal Gegalvaniseerde Grating van de plaatmetaal Getande Bar voor Brug en Geuldekking
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Grootte: | Customzed |
| Legering of niet: | Non-Alloy |
5mm Grating van het Diktehdg Gegalvaniseerde Staal Gang Op zwaar werk berekende Bar
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
|---|---|
| Breedte: | volgens uw grootte |
| Gebruik: | Openbaar Afvoerkanaalgebied, badkamers, garge, Concrete Bouwsteun, balkon ect. |
MetaalBouwmaterialen Hete Ondergedompelde 30 X 3mm Gegalvaniseerde Staalgrating
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
|---|---|
| Breedte: | volgens uw grootte |
| Gebruik: | Openbaar Afvoerkanaalgebied, badkamers, garge, Concrete Bouwsteun, balkon ect. |

