Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
Q235 Ruwe stof Uitgebreide metalen gaasmachine voor zware toepassingen
| Stukgrootte: | 1000*2000 mm 1220*2440 mm 500*1000 mm |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gegalvaniseerd |
| Lwm: | 30 mm |
0.3-0.8 mm dikke staal trappengratten G303/30/100 voor corrosieve omgevingen
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 50 mm, enz. |
|---|---|
| Vorm: | rechthoekig |
| Dragend bartype: | Getand |
Q235 Q345 Graad glasvezel roosterpanelen
| Techniek: | Gevormd |
|---|---|
| Installatie: | Gemakkelijk en snel |
| Oppervlaktebehandeling: | Glanzige, korrelvormige, concave, korrelvormige, enz. |
Aanpasbare glasvezel roosterpanelen Gevormd 1000m2 Techniek
| Graad: | Q235 Q345 |
|---|---|
| Type maat: | 1220 mm*3660 mm |
| Duurzaamheid: | Langdurig |
UV-bestendige glasvezel roosterplaten op maat voor de bouw
| Vorm: | Gepersonaliseerde vorm |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 1000 m2 |
| Type maat: | 1220 mm*3660 mm |
1.5mm-6mm Dikte Staal trappen trappen rooster 25mm Lagers Staal Hoogte 25 * 5mm Bering Bar
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Draagvermogen: | Zwaar werk |
| Vorm: | rechthoekig |
Rechthoekige staal treed traliewerk zware belasting draagcapaciteit Veiligheid
| Algemene sterfgevallen: | Op maat |
|---|---|
| Dragend bartype: | Getand |
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 50 mm, enz. |
40 mm lagerbalk tussenruimte kruisbalk rooster zware loopbruggen
| Standaard voor roosters: | YB/T4001-2007 |
|---|---|
| grootte: | Volgens de tekening, gemeenschappelijk 32*5 |
| Oppervlakte: | Gegalvaniseerd, onbehandeld, roestvrij staal |
Onbehandeld oppervlak Geraffineerd stalen rooster zwaar werkbaar 50 mm lagerbalk pitch
| OEM's: | Beschikbaar |
|---|---|
| Gespannen weg: | Gelaste druk |
| Dragend bartype: | Getand |
Zware lading draagcapaciteit Geslepen stalen tralies met Oem-optie
| Gespannen weg: | Gelaste druk |
|---|---|
| Kenmerken: | Anti-slip, drainage, ventilatie |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001-2007 |

