Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
Plain Serrated Steel Grating Heavy Duty Load Bearing Capacity 2 mm-5 mm Dikte
| Type: | Gezaagde traliezaag, plain |
|---|---|
| Oppervlakte: | Gegalvaniseerd, onbehandeld, roestvrij staal |
| Kenmerken: | Anti-slip, drainage, ventilatie |
Hoog lasbaar, corrosiebestendig roestvrij staalmaas
| staal: | 300-serie |
|---|---|
| Gebruik: | Industrie, landbouw, huishouden, bouw, chemische industrie |
| Maasgetal: | 1 - 635 |
Gematigde kosten roestvrijstalen weefmessen aantal 1-635 voor industriële
| Posten: | Geweven SS-draadmescherm |
|---|---|
| Werktemperatuur: | 100 |
| Stam: | 0.5 mm tot 8 mm |
Gematigd roestvrij staal gaas met 1 635 gaasgetallen en molenrand / splitsrand
| Oppervlaktebehandeling: | Elektrolytisch polijsten, anodiseren, galvaniseren, warm galvaniseren, PVC-coating |
|---|---|
| Maasgetal: | 1 - 635 |
| staal: | 300-serie |
Stof van roestvrij staal van industriële kwaliteit
| Fabriek: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Corrosiebestendigheid: | hoog |
| De rand: | De molenrand \ scheurde Rand |
Gegalvaniseerde zaagtand staal rooster anti-glijdend Duurzaam industrieel
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30mm, 35mm, 40mm Of aangepast |
| Draagvermogen: | Zwaar werk |
30 mm lagerbalk pitch gezaagde stalen rooster OEM beschikbaar
| Type: | Gezaagde traliezaag, plain |
|---|---|
| Transportpakket: | Verpakt door stalen riem met pallet |
| Oppervlakte: | Gegalvaniseerd, onbehandeld, roestvrij staal |
Antislipgrating van de aluminium Zwarte Kleur Uitstekende Weerbestendigheid
| Antislipprestaties: | Uitstekend. |
|---|---|
| Installatie: | makkelijk. |
| Duurzaamheid: | hoog |
De vierkante Trede betreedt Grating niet van het Misstapmetaal voor Industrieel Gebruik
| Grootte: | Aangepast |
|---|---|
| Antislipprestaties: | uitstekend |
| Onderhoud: | Laag |
De trede betreedt de Antisteunbalkgrating Weerbestendigheid van de Schuringscorrosie
| Duurzaamheid: | Hoog |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek, Vierkant, Ronde |
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerd, Geschilderd, Geanodiseerd |

