Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ industries stainless steel grating ] bij elkaar passen 1237 producten.
253/30/100 het Staalgrating van Koolstofhdg Regenwaterdrainage
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart, onbehandeld |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |
50 mm lagerbalk pitch staal rooster voor verbeterde efficiëntie
| OEM-producten: | Beschikbaar |
|---|---|
| Naam van de producten: | metaalgrating |
| Kenmerken: | Anti-slip, drainage, ventilatie |
Twist staal materiaal gegalvaniseerd staal rooster met product materiaal diversiteit
| Product Material Diversity: | Flat Steel, Twist Steel, Pattern Plate |
|---|---|
| Grating Standard: | YB/T4001-2007 |
| Bearing Bar Type: | Serrated |
De standaardveiligheid laste Getand gegalvaniseerd staalgrating gebruikt industrieel platform
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Dikte: | 2/3/5mm |
| Dwarsbarhoogte: | 50/100mm |
Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Grating van het Stoepstaal Geuldekking
| Grootte: | Aangepaste Grootte |
|---|---|
| Dragende barhoogte: | op verzoek. |
| Dwarsbarhoogte: | Als eis of 40 van klanten |
Het metaalmateriaal laste volledig Opgenomen Q235-het Staalgrating van het Persslot
| Materiaal: | Staal, Q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Onbehandeld, Gegalvaniseerd |
| Type: | Pers gelaste steegrating |
Het semi Bijvoegsel laste Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Platformstaal die Vlotte Oppervlakte raspen
| Grating Grootte: | 3 ' x20, 1000x1000mm, 3x30', 1000x6000mm en allen, ect |
|---|---|
| Techniek: | Gelast Netwerk |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Onbehandeld, Gegalvaniseerd geschilderd schilderen, |
Standaard Industriële Staalgrating/Ronde Grating van de Roestvrij staalbar
| Grating norm: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | HDG/Painting/non behandeling |
| inpakken: | houten of staalpallet |
Gegalvaniseerde Gedrukte Gesloten Staalgrating Geuldekking/de Dekking van het Roestvrij staalafvoerkanaal
| Productnaam: | Grating Loopvlakdekking |
|---|---|
| Grating Norm: | YB/T4001.1-2007 |
| Grondstof: | Q235/S235jr |
Het Staalgrating van het bouw de Lineaire 50x100 Metaal Dekking van de de Dekkingssloot van het Geulafvoerkanaal
| Productregel: | Bargrating |
|---|---|
| Bouwtype: | Gelaste standaard-plicht |
| Dragende Barvorm: | Rechthoekige Bar |

