Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ industries stainless steel grating ] bij elkaar passen 1237 producten.
Corrosiebestendige stalen roosters voor buitenomgevingen
| Duurzaamheid: | Hoog |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek, vierkant, rond |
| Corrosiebestendigheid: | Uitstekend. |
Q235 Duidelijke de Bargrating van het Pakhuisroestvrije staal
| Materiaal: | Q235, ASTM A 36 |
|---|---|
| Type:: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, versper ik type |
| Oppervlakte behandeling: | hete gegalvaniseerde onderdompeling |
Hot-DIP Staalgrating heeft MultiOppervlaktebehandeling (Gegalvaniseerd, Onbehandeld, Geschilderd)
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Type: | duidelijke getand bargrating, vlakte, |
Q235 Koolstof30x5 Industrieel Staal die Op zwaar werk berekende Vloer raspen
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
De Verf Industrieel Staal die van de metaal Rood Nevel de Antislip Getande Gang van de Barveiligheid raspen
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
|---|---|
| Breedte: | volgens uw grootte |
| Gebruik: | Openbaar Afvoerkanaalgebied, badkamers, garge, Concrete Bouwsteun, balkon ect. |
Grating van het hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Staal voor Elektrische centrale met Ronde Staal Dwarsbar
| Grating norm: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| inpakken: | houten of staalpallet |
| Ruwe Matreial: | Q235/S235jr |
Industriële stalen rooster aanpasbaar en veelzijdig voor verschillende toepassingen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Industriële stalen roosters Sterke en veilige vloeren voor industriële omgevingen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Industriële stalen rooster aanpasbaar en veelzijdig voor verschillende toepassingen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Aanpasbare industriële stalen roosten voor verschillende klantvereisten
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |

