Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ industries stainless steel grating ] bij elkaar passen 1237 producten.
G505/50/50 sloot de Pers en laste Staal die Op zwaar werk berekende grating van het Hoekstaal raspen
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart, onbehandeld |
|---|---|
| Kleur: | Zilver, de Kleur van Klantensteekproeven, Matt White. zilverachtig, zwart, Wit |
| Hoogte: | 25~40mm, 12.5CM, 2.5mm |
35*4mm Duidelijk Bar Op zwaar werk berekend Staal die 3mm Dikte raspen
| Materiaal: | Staal, Q235, SS316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd, geschilderd schilderen, hete gegalvaniseerde ond |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |
Binnengrating van de Roestvrij staalvloer Perstype Milieubescherming
| Naam van het product: | Gegalvaniseerde Swage Gesloten Grating |
|---|---|
| grondstof: | Q235 |
| SurfaceTreatment: | Gegalvaniseerd Hot-dip |
Duurzaam Untreatment Getand Staal dat 6m Raad voor Mangatdekking raspt
| Productnaam: | Grating Loopvlakdekking |
|---|---|
| Typebar: | vlakke bar/getande bar |
| Grating Norm: | YB/T4001.1-2007 |
Hete Gegalvaniseerd/Geschilderde ONDERDOMPELING Grating van het Platformstaal
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Type: | duidelijke getand bargrating, vlakte, |
De antislipvloer randde Staal die Hete Gegalvaniseerde Onderdompeling raspen
| Dwarsbarhoogte: | Als eis van klanten |
|---|---|
| Dikte: | 6mm, 3mm, 3,5,4 |
| Lengte: | De Vraag van de klant |
Patroon 2MM van de misstap Bestand Afwerking Grating van het Samenstellingsstaal voor Bedrijven
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | ondergedompeld heet gegalvaniseerd |
| Dikte: | 5mm, 3mm, 6mm, 2mm5mm |
Grating van het de Bouwmaterialen Standaard Gemeenschappelijke Staal van het hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Metaal
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
Industriële Techniek Getande Staalgrating Bouwmateriaalveiligheid
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd |
|---|---|
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
| Kleur: | om het even welke kleur |
2.5mm Dikte Industrieel Staal die 5800mm Lengte raspen
| Textuur: | Aluminium |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | diamond/O-greep stut |
| lager: | Productkenmerk |

