Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ industries stainless steel grating ] bij elkaar passen 1237 producten.
De LICHTER DAN DE LUCHT Drijfhellingen die Dekking of Afvoerkanaals275jr Grating Geuldekking raspen galvaniseren voor Drainage
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
Modern stijl platte bar rooster met verbeterde duurzaamheid
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
|---|---|
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
Gewoon 32*5 Stalen Veiligheidsratten
| Size: | As Per Drawing,commoned 32*5 |
|---|---|
| Product Material Diversity: | Flat Steel, Twist Steel, Pattern Plate |
| Grating Standard: | YB/T4001-2007 |
15-w-2 Decoratieve stalen metalen rooster Custom Patterns
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Industriële staal 19 W 4 rooster voor platform gang gracht dekking plaat hek
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Glanzend oppervlak Bar Grating Mesh / Flat Steel Grating met Flat Bars Modern Style Hot gegalvaniseerd
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |
|---|---|
| Oppervlak: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
32X5X3 galvaniseerde Getande Grating van de Staalbar
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
Q235 van het de Veiligheids Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staal van de Metaalbar de Bargrating
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
De hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Dekking van de het Afvoerkanaalrooster van het Staalkanaal met Hoek, Grating van het de Industriestaal
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, geschilderd, Poederdeklaag, het schilderen |
|---|---|
| Materiaal: | STAAL, GLASVEZEL, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
| Toepassing: | Vloer, Gang, Industrieel Platform, brug, Geulafvoerkanalen |
Het Slotgrating Q235 van de Astma1011 Standaard Hete Gegalvaniseerde Pers
| Textuur: | het staal van het persslot |
|---|---|
| Materiaal: | Staalgrating |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |

