Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ industries stainless steel grating ] bij elkaar passen 1237 producten.
Q235 Heet Gegalvaniseerd Grating van de staalbar Strookstaal Graiting voor Platform
| Kleur: | Strook |
|---|---|
| Toepassing: | Platform |
| Dragende barhoogte: | 30mm |
Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd ODM de Rooster Industrieel Metaal van de Staaloprijlaan
| Materiaal: | Q235, Q295 |
|---|---|
| Oppervlakte: | Gegalvaniseerd |
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
Het gangstaal randde Bargrating voor het Afvoerkanaaldekking van de Huisyard
| Materiaal: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Eindig: | Gegalvaniseerd |
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
Van het de Geulafvoerkanaal van de slootdekking Op zwaar werk berekende het Metaalrooster Q235
| dwarsbarhoogte: | Als eis van klanten |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast |
| Kleur: | Zilver of als uw vereiste |
M L Grating van het Cstaal Klemmen voor de Platforminstallatie Aangepaste Dienst
| Naam van het product: | Staalgrating klemmen |
|---|---|
| Grating norm: | YB/T4001.1-2007 |
| grondstof: | Q235/S235jr |
Q235 de Bar die van het Loopbrugstaal Ondergedompeld Heet raspen Gegalvaniseerd
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Productnaam: | industriële Grating van het vloerstaal met oud |
De hete Onderdompeling galvaniseerde Op zwaar werk berekende Getand Staalgrating Bar Lang Beroepsleven
| Naam van het product: | op zwaar werk berekende staalgrating |
|---|---|
| Typebar: | Getande Bar |
| Grating norm: | YB/T4001-2007 |
Roestvrij staal voor industriële loopbruggen met een afstand van 30 mm tussen de lagers
| typebar: | Vlakke balk |
|---|---|
| Haven: | Tianjin |
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
30 mm/ 30 mm Platte staalstaaf Las Anti-roest Industriële staal vloer rooster
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Haven: | Tianjin |
de gegalvaniseerde uitgebreide de gangpanelen van staalstappen behandelen metaal goed decking grating 30 x 5 gewicht
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |

