Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ industries stainless steel grating ] bij elkaar passen 1237 producten.
Warm gegalvaniseerd glad zilveren traliewerk met 30 mm platte lagerstaaf
| Oppervlak: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
|---|---|
| typebar: | Vlakke balk |
| Productproces: | Schommelingen |
Machinespanning Gesweisde 3 mm dwarsbalk Industriële stalen vloerdekrassen
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
|---|---|
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
Gegalvaniseerde Grating van de Staalbar/Professionele Grating Fabrikant
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
Van het het Staalnet van de fabriekslevering van de de Plaatdrainage van de de Geuldekking het Aluminiumgrating
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
A325 Standaardcomité Aluminium die 32mm x 5mm/30/100 getande oppervlakte raspen
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
Metaalgrating Gids: Bargrating en Veiligheidsgrating Metaalgrating Gids: Bargrating en Veiligheidsgrating
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
30 mm warm gedompeld gegalvaniseerd ijzeren rooster voor industriële vloeren
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
|---|---|
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
Stalen vloerrassen met machine-druk lassen dwarsbalk Pitch 30mm
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
|---|---|
| Productproces: | Schommelingen |
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
30 mm zware anti-slip Hot Dip gegalvaniseerd T Bar Industrial Steel Security Grating
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
|---|---|
| Oppervlak: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
30 mm niet-slip anti-roest staal traliewerk voor industriële vloeren
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
|---|---|
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |

