Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ machine pressure welding industrial steel grating ] bij elkaar passen 323 producten.
Anti-roest stalen rooster ultieme bescherming voor moderne stalen vloerbedekking
| Factory: | Yes, Since 1990 |
|---|---|
| Feature: | Bright On Surface,modern |
| Type Bar: | Flat Bar |
gesoldeerde commerciële platte staalrooster met 30 mm lagers
| typebar: | Vlakke balk |
|---|---|
| Haven: | Tianjin |
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |
Industriële roosters van roestvrij staal, gesweisd met 30 mm
| Bearing Bar Spacing: | 30mm |
|---|---|
| Grating Standard: | YB/T4001.1-2007 |
| Port: | Tianjin |
3 mm dwarsbalk industriële rooster met 30 mm lagerbalk pitch
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
|---|---|
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
Zwaar werkend warm gegalvaniseerd industriële rooster van staal
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
|---|---|
| Haven: | Tianjin |
| Oppervlak: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
Stalen vloerdekken Niet-glijdende roosten binnen type bar Flat bar
| typebar: | Vlakke balk |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
30 mm x 30 mm Pitch 3 mm Steel Grating met gegalvaniseerd oppervlak
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Haven: | Tianjin |
1000x1000 mm platte stalen roosten voor industriële vloeroplossingen
| Packing: | Pallet, 1PC/BOX, Wooden Box |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30mm |
| Port: | Tianjin |
Zilver gecoate 30 mm lagerstaaf gepijpeld / gespaard gegalvaniseerd vloer staal rooster
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
|---|---|
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
| Haven: | Tianjin |
Decking Floor Hot Dip gegalvaniseerd stalen rooster met 30 mm lager bar spacing
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
|---|---|
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |

