Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ machine pressure welding industrial steel grating ] bij elkaar passen 323 producten.
Het drukslot galvaniseerde Industriële Staalgrating voor Loopbruggen/Platform
| Naam van het product: | Drukslot Gegalvaniseerde Grating |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235, het Koolstofstaal van Q235, Laag Koolstofstaal, Roestvrij staal Gegalvaniseerd Staal |
| Oppervlaktebehandeling: | Hete Ondergedompelde Geschilderde Glavanized, Glavania |
30 mm roestvrij staal heldere dragerstaaf platte stalen rooster voor de bouw
| Packing: | Pallet, 1PC/BOX, Wooden Box |
|---|---|
| Feature: | Bright On Surface,modern |
| Type Bar: | Flat Bar |
Met wind en niet-glij eigenschappen, de structuur is stabiel en kan worden aangepast grootte zilver staal raster
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
3 mm dwarsbalk roestvast staal rooster plat staal rooster
| Productproces: | Schommelingen |
|---|---|
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Zilveren staal platte staaf industriële vloerrooster met een textuur van roestvrij staal
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
|---|---|
| Haven: | Tianjin |
| Textuur: | Roestvrij staal |
Gegalvaniseerde geleverde roestvrije stalen rooster met zilveren oppervlak
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
|---|---|
| Productproces: | Schommelingen |
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
3 mm cross bar non slip industriële gelaste stalen rooster met YB/T4001.1-2007 standaard
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |
|---|---|
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
3 mm dwarsbalk 30 mm stalen rooster voor industriële toepassingen
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
|---|---|
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
30 mm Pitch anti roest stalen rooster Helder oppervlak glad Gesweisd
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
| Oppervlak: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
Warm gedompelde gegalvaniseerde platte staalrooster
| Haven: | Tianjin |
|---|---|
| typebar: | Vlakke balk |
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |

