Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ machine pressure welding industrial steel grating ] bij elkaar passen 323 producten.
Anti-roest hoogsterk staal rooster met strakke verbindingen
| Productproces: | Schommelingen |
|---|---|
| Oppervlak: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
| verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
Q345 Niet-glijdend platte staalroosterplatform voor veilige duurzame vloeroplossing
| Type: | Gelaste Staalgrating |
|---|---|
| Graad: | Q235, Q345, enz. |
| Grondstoffen: | Vlak staal, draaistaal, patroonplaat |
30 mm Lagerstaaf Afstand Niet-glijstaal rooster roestvrij textuur voor chemische installaties
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
3 mm dwarsbalk helder op het oppervlak industriële stalen dekroet
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
|---|---|
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
Lassen van roestvrij staal met 30 mm dragerbalk
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
|---|---|
| Productproces: | Schommelingen |
| kenmerk: | Helder op het oppervlak, modern. |
Q235 Vlakke roostergrendel voor optimale lucht- en lichtstroom in industriële omgevingen
| typebar: | Vlakke balk |
|---|---|
| Afmaken.: | gegalvaniseerd |
| Type: | Gelaste Staalgrating |
Roestvrij staal platte staalrooster voor de chemische en farmaceutische industrie
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Oppervlakte: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
30 mm lagerbalk-afstand anti-roest stalen rooster voor duurzaam en roestbestendig oppervlak
| Oppervlakte: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
|---|---|
| Textuur: | Roestvrij staal |
| Productproces: | Schommelingen |
Helder op het oppervlak roestvrij stalen rooster type bar platte bar voor buitentoepassingen
| Oppervlakte: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
|---|---|
| kenmerk: | Helder op het oppervlak, modern. |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
3 mm dwarsbalkdikte platte stalen rooster voor zware drainagesystemen
| Port: | Tianjin |
|---|---|
| Grating Size: | 1000x1000mm |
| Cross Bar Thickness: | 3mm |

