Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 990 producten.
353/30/100 Op zwaar werk berekende Staalgrating Bouwwerfpassen door Vrachtwagens
| Type: | Gewoon staafrooster, getand staafrooster, gewoon, getand |
|---|---|
| Kleur: | Zilver, Zilver of als uw Wit vereiste, groen, zwart, |
| Lengte: | maximum 6000mm, 0.8m, de Vraag van de Klant, 2m |
Van de de Voetplaat van het Koolstofstaalnet Op zwaar werk berekende het Metaalrooster voor Zeeplatform
| Materiaal: | Staal, Gegalvaniseerd Blad, aluminium |
|---|---|
| Productnaam: | stalen rooster, thermisch verzinkt zwaar stalen rooster voor waterputafdekking, thermisch verzinkt z |
| Toepassing: | Vloer, Gang, brug, platform, staalstructuur |
Thermisch verzinkt op zwaar werk berekend staalrooster Vloerconstructie Rasterschraagplatform
| Materiaal: | Staal, Gegalvaniseerd Blad, aluminium |
|---|---|
| Productnaam: | staalgrating, hot-dip gegalvaniseerde op zwaar werk berekende staalgrating voor de dekking van de wa |
| Toepassing: | Vloer, Gang, brug, platform, staalstructuur |
Op zwaar werk berekende Industrieel Grating van het Barodm Gelaste Staal
| Materiaal: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Eindig: | Gegalvaniseerd |
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
Horizontale Afvoerkanaaldrainage 316 Roestvrij staalgrating Structureel Lassen
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Productnaam: | industriële Grating van het vloerstaal met oud |
Op zwaar werk berekende het staalgrating van safety1x6 M 30x3 mm caillebotis Engelse meer acier stappen/grating van de staalbar
| Kleur: | Strook |
|---|---|
| Toepassing: | Trede |
| Dragende barhoogte: | 30mm |
30 mm pitch heavy duty staal rooster voldoet aan YB/T4001-2007 standaard
| Features: | Anti-slip, Drainage, Ventilation |
|---|---|
| Thickness: | 2mm-5mm, 5mm |
| Size: | Width: 100mm, 150mm, 200mm, 250mm, 300mm; Length: 1m-6m |
Twist staal materiaal gegalvaniseerd staal rooster met product materiaal diversiteit
| Product Material Diversity: | Flat Steel, Twist Steel, Pattern Plate |
|---|---|
| Grating Standard: | YB/T4001-2007 |
| Bearing Bar Type: | Serrated |
A36 Gegalvaniseerde van de de Stapvoet van Tredewebforge het Staalgratings I32x5mm met Kader
| Kleur: | Strook |
|---|---|
| Toepassing: | Trede |
| Dragende barhoogte: | 30mm |
Op zwaar werk berekende Staal die van de hete Onderdompelings het Gegalvaniseerde Bevloering Antislip 32*5mm raspen
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | ondergedompeld heet gegalvaniseerd |
| Productnaam: | industriële Grating van het vloerstaal met oud |

