Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 990 producten.
Sterk vermogen om zich aan te passen aan het milieu en mooi uiterlijk van stalen rooster
| Verzorgingsgraad: | Volgens het draagvermogen wordt het in verschillende klassen onderverdeeld, zoals A15, B125, C250 en |
|---|---|
| Productcategorie: | Industriële Staalgrating |
| Grootte: | De breedte is gebruikelijk 100 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm, enz. De lengte wordt gemaakt volg |
Op maat gemaakte stalen roosters: ontworpen om aan uw exacte specificaties te voldoen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Duurzaam stalen rooster voor parkeerplaatsen: bestand tegen zware voertuigen en verkeer
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Zware stalen roosten voor magazijnen: ondersteuning van grote ladingen en apparatuur
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Decoratieve stalen roosten voor tuinen en buitenruimtes: stijl en functionaliteit toevoegen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Gegalvaniseerde zaagtand staal rooster anti-glijdend Duurzaam industrieel
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30mm, 35mm, 40mm Of aangepast |
| Draagvermogen: | Zwaar werk |
Meting van het draagvermogen voor zware lading met staalratten voor tandkleding
| Standaard voor roosters: | YB/T4001-2007 |
|---|---|
| Type: | Gezaagde traliezaag, plain |
| Vlakke balk: | 2mm 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm 12mm |
Getand Bar50*5 Roestvrij staal Mesh Flooring, de Gelaste Rooster van de Staalbar
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235 |
|---|---|
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating |
De antislip Getande Op zwaar werk berekende Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Deklaag van de Staalrooster
| Materiaal: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Eindig: | Gegalvaniseerd |
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
Getande Plaat Roestvrij Grating Gegalvaniseerd Mesh Drainage Steel Grating
| Toepassing: | Vloer, platform, tredeloopvlak, staalstructuur, brug |
|---|---|
| Productnaam: | staalgrating, Gegalvaniseerde, hete onderdompeling galvaniseerde antislipgrating van het barstaal ge |
| Norm: | ISO9001, AS1657, ANSI/NAAMM (MBG531-88), AS1657-1985, BS4592-1987 |

