Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 990 producten.
Hoge fabriek - het Staalgrating van de kwaliteits Hot-DIP Gegalvaniseerde Op zwaar werk berekende Gang
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet gegalvaniseerd |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating |
Op zwaar werk berekende het Staalbar die van ASTM Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Gelaste Staalgrating voor het Werkende Platform en de Gang raspen
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet gegalvaniseerd |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating |
Hot-DIP Staalgrating voor Geuldekking en goed Dekking (Gegalvaniseerd, Onbehandeld, Geschilderd)
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet gegalvaniseerd |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating |
Standaard het Type van AfmetingenBouwmaterialen Vlakke Staalgrating
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet gegalvaniseerd |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating |
Op zwaar werk berekende Grating van het Gangstaal Grating van de het Staalbar van de Afvoerkanaaldekking
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet gegalvaniseerd |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating |
De hete ONDERDOMPELING galvaniseerde Staalgrating voor Vloer en Geulloopbrugstaal die 19-w-4 raspen
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating |
Het Staalgrating van Mesh Floor 1000 X 1000 Gegalvaniseerde Bar 30x2mm van het Persblad Vlakke
| Materiaal: | Staal, Q235, laag koolstofstaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Productnaam: | staalgrating, de Vloer van het Bouwstaal Decking/Industriële GI Staalgrating |
Gegalvaniseerde de Raadsloopvlakken die van de Tredestap Vlakke Staalgrating Fabriek vloeren
| Kleur: | Strook |
|---|---|
| Toepassing: | Trede |
| Dragende barhoogte: | 30mm |
Slipvast stalen rooster met diamantenpatroon: een stabiele voetstijl
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Lichte stalen roosten voor gemakkelijk vervoer en installatie
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |

