Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 990 producten.
Eenvoudig te monteren stalen rooster: het installatieproces vereenvoudigt
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Lichte, sterke industriële loopbruggril 30 mm lagerbalk pitch
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Makkelijk schoon te maken stalen roosters: onderhoud en onderhoud vereenvoudigd
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
2 mm platte staaf zware galvaniseerde zaag tand stalen rooster met 40 mm lager staaf afstand
| Oppervlak: | Gegalvaniseerd, onbehandeld, roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 2 mm-5 mm,5 mm |
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30mm, 35mm, 40mm Of aangepast |
Zwaar stalen rooster geschikt voor mijnbouw, industriële en commerciële toepassingen, met draagvermogen en slipweerstand
| Coating: | Gegalvaniseerd of geverfd |
|---|---|
| Installatiemethode: | Gelast, vastgeschroefd of geklemd |
| Kruisbalktype: | Twisted bar, Ronde bar |
0.5mm Dik Op zwaar werk berekend Staal die Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Gang 19-w-4 raspen
| Toepassing: | Het beschermen van Netwerk, Filters, het Scherm, Decoratie, enz. |
|---|---|
| Type: | Geperforeerd gaas, gelast gaas, uitgebreid gaas |
| Materiaal: | Roestvrij staaldraad, Aluminium, Gegalvaniseerde Staaldraad, Nikkel, enz. |
Metaalmaterialen 304 Roestvrij staal die 30mm de Bar van de Dieptelading raspen
| Toepassing: | Gang, Industrieel platform |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 316 |
| Oppervlaktebehandeling: | Opgepoetst |
Metaalbouwmaterialen hete ondergedompelde 30 x 3mm gegalvaniseerde staalgrating
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Type: | duidelijke getand bargrating, vlakte, |
Hete Gegalvaniseerd/Geschilderde ONDERDOMPELING Grating van het Platformstaal
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Type: | duidelijke getand bargrating, vlakte, |
Hete ondergedompelde gegalvaniseerde het staalgrating van Hebeizhuote
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Type: | duidelijke getand bargrating, vlakte, |

