Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
Temperatuur industriële stalen rooster met sterke tolerantie en helder oppervlak bij 1000x6000mm Grootte
| Grote maat: | 1050 mm*6000 mm |
|---|---|
| Oppervlak: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
| Vervoervermogen: | Lichte, middelgrote en zware voertuigen |
Publieke afvoerruimte Industriële stalen rooster met gelaste maastechniek en 50 mm * 5 mm lagerstaaf
| typebar: | Platte of gezweefde staal |
|---|---|
| Dwarsbargrootte: | 6 mm |
| Transportpakket: | Stalen riem met pallet |
Hete Gegalvaniseerde Onderdompeling Industrieel Staal die 1x6M Grill Steel Floor Grating raspen
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |
Koolstof Roestvrij Industrieel Stalen Rooster Goede Ventilatie Thermisch Verzinkt
| surfaceTreatment: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| denken: | 3-10 mm |
| Grondstoffen: | Vlak staal, draaistaal, patroonplaat |
10 ton per dag industriële stalen rooster op maat 100 mm dwarsbalk afstand
| Dwarsbarhoogte: | Als klantvereiste of 40,38 mm |
|---|---|
| Techniek: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Productiecapaciteit: | 10 ton per dag |
Platte of gezaagde industriële stalen roosten voor een hoger draagvermogen
| Producttijd: | 3-5 dagen |
|---|---|
| Productproces: | verwarming |
| Standaard: | ANSI/NAAMM (MBG531-88) |
Textuur van roestvrij staal Geraffineerde industriële stalen roosten met gegeraffineerde lagers
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 2 mm-5 mm, 5 mm |
| Productcategorie: | Industriële Staalgrating |
Duurzaam industriële stalen rooster voor woongebouwen in industriële omgevingen
| Features: | Anti-rust, durable, strong, safe, easy installation |
|---|---|
| Application F: | Vessel internals and catalyst support grids |
| Product Category: | Industrial Steel Grating |
Modulaire industriële stalen roosten voor flexibele opstellingen die zich aanpassen aan uw veranderende behoeften
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Zware roestvrijstalen industriële rooster die voldoet aan de galvaniseringsnormen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |

