Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
High Performance Modular System Industrial Steel Grating Met Interlocking Design
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Warm gegalvaniseerde industriële stalen roos Verbeterde roestvrije eigenschappen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Het Staalgrating van het olieplatform de Industriële Roosters van de Steunbalkweerstand Gegalvaniseerde Oprijlaan
| Materiaal: | Het staal, Q235, het koolstofstaal van q235, laag koolstofstaal, roestvrij staal galvaniseerde stee |
|---|---|
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
| Proces: | Druk-gesloten, Gelast, Gesloten Swage, het Gieten. Het Deburring. Het boren .threading |
Industriële stalen roosters De perfecte oplossing voor ruwe en veeleisende omgevingen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Gelaste Grating van het Vloer32x3 Industriële Staal voor Platform
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
|---|---|
| breedte: | volgens uw grootte |
| Type: | Duidelijk |
G323/30/100 Industriële Staalgrating voor de Plaat van het Platformtraliewerk
| Materiaal: | Q195/Q235 |
|---|---|
| Kleur: | Zilverachtige grijs |
| Specificatie: | G323/30/100 |
Industriële stalen rooster De beste optie voor uw industriële behoeften
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
De industriële Staalgrating producten introduceren
| Productennaam: | Industriële Staalgrating |
|---|---|
| Typebar: | Vlakke Bar/Getande Bar |
| Grondstof: | Q235/S235jr |
Industriële stalen roosters met een hoge laadcapaciteit: steun voor zware machines
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
50.7x50.7mm Zuivere Industriële het Staalgrating van Harsfrp
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Warm gedompeld gegalvaniseerd |
| Product name: | Stalen rooster,industrieel staal vloer rooster met lange tijd |

