Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
Revisie van de de Plaat Industrieel Staalgrating van de Dekkingsplaat Thermisch verzinkt 303/30/100
| Materiaal: | Staal, Gegalvaniseerd Blad, aluminium |
|---|---|
| Productnaam: | staalgrating, hot-dip gegalvaniseerde op zwaar werk berekende staalgrating voor de dekking van de wa |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Staalplaat, 19 w-4, typ ik of randde |
Van het het Platform Industriële Staal van de Misstap niet Gang Getande Bar 5mm Grating Dikte
| Toepassing: | Het beschermen van Netwerk, Filters, het Scherm, Decoratie, enz. |
|---|---|
| Type: | Geperforeerd Netwerk, Gelast Netwerk, Uitgebreid Netwerk |
| Materiaal: | Roestvrij staaldraad, Aluminium, Gegalvaniseerde Staaldraad, Nikkel, enz. |
Het Staalgrating van het aardolieplatform Industrieel het Lopen Gegalvaniseerd Kanaal
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart, onbehandeld |
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
19 w 4 Industriële stalen rooster met hoge duurzaamheid die langdurig gebruik ondersteunt
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Versatile lichtgewicht industriële stalen rooster robuust binnen buiten
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Veiligheid 20 X 3mm van de metaalbar Industriële Staalgrating
| Kleur: | Strook |
|---|---|
| Toepassing: | Trede |
| Dragende barhoogte: | 30mm |
76 Industriële stalen roosters met dwarsbalkspits voor veilige vloeren
| Features: | Anti-rust, durable, strong, safe, easy installation |
|---|---|
| Application C: | Racks and shelving Fire escapes, light guards and loading ramps |
| Application H: | Architectural uses like building facades or partitions I. Security screens in residential and commercial buildings |
40 tot en met 130 mm dwarsbalk, industriële stalen rooster voor verschillende behoeften
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Anti-corrosieve industriële stalen roosten voor corrosieve omgevingen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Gezweefd op maat ontworpen industriële stalen rooster zwaar werk roestvrij
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |

