Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
1.5mm Dikte Getand Staal die Anticorrosieve 303/40/100 raspen
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
|---|---|
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |
| Kleur: | Zilver, zwarte, Zilver of als uw geel vereiste, ect of douane |
Het Platform van het oliemateriaal randde Gegalvaniseerd Staal die 304/30/100 raspen
| Materiaal: | Staal, Gegalvaniseerd Blad, aluminium |
|---|---|
| Productnaam: | staalgrating, hot-dip gegalvaniseerde op zwaar werk berekende staalgrating voor de dekking van de wa |
| Kleur: | Zilver |
De lichtgewichtopgeheven vloer van het bouwmaterialen industriële platforms gegalvaniseerde staal grating
| materiaal: | Het staal, Q235, het koolstofstaal van q235, laag koolstofstaal, roestvrij staal galvaniseerde stee |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart, onbehandeld |
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
Getande Grating van de Bar Hete Onderdompeling Gegalvaniseerde Q235B Tredeloopvlakken
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
Het speciale Vorm Onregelmatige Staal randde Bargrating voor Industrieel
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd, geschilderd schilderen, hete gegalvaniseerde ond |
| Toepassing: | platform, staalstructuur, brug |
Getande Gegalvaniseerde Op zwaar werk berekende Gelaste het Staalgrating van het Barplatform voor Workshops en Pakhuis
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Dragende Bar: | 30, 40, 50 |
| Verdraaide bar: | 6mm |
SS 304 Staalbar die Openlucht Getande Antislipgrating van het Drainageroestvrije staal Grating raspen
| Toepassing: | Vloer, Gang, Industrieel platform, staalstructuur, drainage |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, het Roestvrije staal van Q235,304 316 |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd schilderen, |
Hot-dip gegalvaniseerde getande staalgrating plaat van de platformstap
| Materiaal: | Staal, Q235, SS316, Aluminiumnetwerk |
|---|---|
| Breedte: | 995mm, 1.5m, 6001250mm, 0.3m, tot 824mm |
| Lengte: | maximum 6000mm, 0.8m, de Vraag van de Klant, 2m |
657/30/100 Op zwaar werk berekend Staal die Hete Geïnstalleerd Onderdompelings Gegalvaniseerd Voetkanaal raspen
| Materiaal: | Staal, Gegalvaniseerd Blad, aluminium, SS316L |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, geschilderd, gegalvaniseerd, Onbehandeld, Ondergedompeld Heet Ge |
| Productnaam: | staalgrating, hot-dip gegalvaniseerde op zwaar werk berekende staalgrating voor de dekking van de wa |
Dragend Zware Gebeëindigde Getande Staalgrating Industriële Dekkingsplaat
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235 |
|---|---|
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |
| Dikte: | 2mm6mm |

