Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
Technologie voor het verwerken van nutsmodellen Zilveren rooster met warm gegalvaniseerd oppervlak
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Industriële Grating van de Staalvloer
| Productnaam: | Industriële Staalgrating |
|---|---|
| Typebar: | getande bar |
| Grondstof: | Q235/S235jr |
Onbehandeld oppervlak Geraffineerd stalen rooster zwaar werkbaar 50 mm lagerbalk pitch
| OEM's: | Beschikbaar |
|---|---|
| Gespannen weg: | Gelaste druk |
| Dragend bartype: | Getand |
Plain Serrated Steel Grating Heavy Duty Load Bearing Capacity 2 mm-5 mm Dikte
| Type: | Gezaagde traliezaag, plain |
|---|---|
| Oppervlakte: | Gegalvaniseerd, onbehandeld, roestvrij staal |
| Kenmerken: | Anti-slip, drainage, ventilatie |
30 mm lagerbalk pitch gezaagde stalen rooster OEM beschikbaar
| Type: | Gezaagde traliezaag, plain |
|---|---|
| Transportpakket: | Verpakt door stalen riem met pallet |
| Oppervlakte: | Gegalvaniseerd, onbehandeld, roestvrij staal |
Langdurige prestaties Drainage Gezweefde stalen rooster 35 mm Lagerstaafstand
| Gespannen weg: | Gelaste druk |
|---|---|
| Type: | Gezaagde traliezaag, plain |
| Kenmerken: | Anti-slip, drainage, ventilatie |
Gegalvaniseerde geringe stalen rooster met anti-glijddrenage 30 mm lagerbalk pitch OEM beschikbaar
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
|---|---|
| Gespannen weg: | Gelaste druk |
| Oppervlakte: | Gegalvaniseerd, onbehandeld, roestvrij staal |
Anti-slip 30 mm gezaagde tand stalen rooster met drainage en ventilatie functies
| Dikte: | 2 mm-5 mm,5 mm |
|---|---|
| Transportpakket: | Verpakt door stalen riem met pallet |
| Kenmerken: | Anti-slip, drainage, ventilatie |
20 * 3 staal platte grootte gezaagde stalen rooster voor industriële 25 mm lager staaf pitch
| Jaarlijkse vraag in China: | 270,000 ton |
|---|---|
| Kenmerken: | Hoge sterkte, anti-slip, anti-corrosie en mooi uiterlijk |
| Plaat van staal: | 20*3,25*3,25*5,30*3,30*4,30*5,32*3,32*5.....45*5mm |
10 mm gegalvaniseerd oppervlak gezaagd stalen rooster Duurzaam 12 mm platte staaf
| Type: | Gezaagde traliezaag, plain |
|---|---|
| Vlakke balk: | 2mm 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm 12mm |
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30mm, 35mm, 40mm Of aangepast |

