Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
323/50/100 Gegalvaniseerd Oprijlaanvloer Getand Staal die de Op zwaar werk berekende Bar van het Metaallager raspen
| Materiaal: | Staal, Gegalvaniseerd Blad, Aluminium, Laag koolstofstaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerde eleotro, Hete Ondergedompelde Onbehandeld Geschi |
| Productnaam: | Staalgrating, Elektrisch het loopvlakgewicht van de staaltrede, glavanized het loopvlakgrating van d |
Grating van het hete Onderdompelings Gegalvaniseerd Ss316 Getand Staal de Voetpedaal van het Bouwkader
| Materiaal: | Staal, Q235, SS316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd, schilderend, hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Toepassing: | Vloer, platform, tredeloopvlak, staalstructuur, brug |
Het industriële Platform randde dik Bargrating 2.0mm
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
|---|---|
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |
| Kleur: | Zilver, zwarte, Zilver of als uw geel vereiste, ect of douane |
1100*6000mm Getande Staal smeedt Grating, Vloer Grating van het Gangstaal
| Productnaam: | Getande Staalgrating |
|---|---|
| Typebar: | Getande Bar |
| Grating Norm: | YB/T4001-2007 |
Getand Gegalvaniseerd Staal die 1000*6000mm Geschilderde Oppervlaktebehandeling raspen
| Grating norm: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| verpakking: | houten of staalpallet |
| Ruwe Matreial: | Q235/S235jr |
De antislipvloer randde Staal die Hete Gegalvaniseerde Onderdompeling raspen
| Dwarsbarhoogte: | Als eis van klanten |
|---|---|
| Dikte: | 6mm, 3mm, 3,5,4 |
| Lengte: | De Vraag van de klant |
Industriële Techniek Getande Staalgrating Bouwmateriaalveiligheid
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd |
|---|---|
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
| Kleur: | om het even welke kleur |
Mariene van het afvoerkanaalroosters van het oprijlaanmetaal van de het metaalsteekproef grating van het de veiligheidsstaal roosters getande
| Materiaal: | Staal, Q235, SS316, Aluminiumnetwerk, Ijzer |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd, geschilderd schilderen, hete gegalvaniseerde ond |
| Toepassing: | Vloer, platform, tredeloopvlak, staalstructuur, brug |
Grating van het hete onderdompelings gegalvaniseerde staal metaalstaal het lopen platformgrating
| Materiaal: | Staal, Q235, SS316, Aluminiumnetwerk |
|---|---|
| Breedte: | 995mm, 1.5m, 6001250mm, 0.3m, tot 824mm |
| Lengte: | maximum 6000mm, 0.8m, de Vraag van de Klant, 2m |
Q235 Tand Gevormde Goot Getande Staalgrating InstallatieBouwmaterialen
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
|---|---|
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |
| Kleur: | Zilver, zwarte, Zilver of als uw geel vereiste, ect of douane |

