Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
Fabrieksprijs Bouwmateriaal Bouwmateriaal Warm gedompeld gegalvaniseerd stalen rooster
| Kleur: | Slipper, aangepaste kleur. |
|---|---|
| Toepassing: | Trappen, gangpad, afvoer. |
| Bearing Bar Pitch: | 30mm, 40mm, 50mm |
Grating van het hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Staal voor Elektrische centrale met Ronde Staal Dwarsbar
| Grating norm: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| inpakken: | houten of staalpallet |
| Ruwe Matreial: | Q235/S235jr |
Roestvrije van de de Geulrooster van het Vloerafvoerkanaal van de de Gangdrainage de Dekkingscomité Staalgrating
| Naam: | Roestvrij staalgrating |
|---|---|
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd schilderen, Onbehandeld, geschilderd, |
staal gesmeed tot een duurzaam, hoogtemperatuurbestendige zilveren stalen rooster
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Multitoepassing Gelaste Staalgrating (G353/30/100)
| Merknaam:: | TT |
|---|---|
| Productnaam:: | staalgrating |
| Type:: | Duidelijke Bargrating |
Hete Onderdompeling Galvainzed 10mm hoogte pers-Gesloten Op zwaar werk berekend Staalgrating
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende Barhoogte: | 30mm,40mm,50mm |
Van het de Vloer Op zwaar werk berekende Staal van de Bouwmaterialenbar Grating Ss316l
| Materiaal: | Staal, Gegalvaniseerd Blad, aluminium, SS316L |
|---|---|
| Productnaam: | staalgrating, hot-dip gegalvaniseerde op zwaar werk berekende staalgrating voor de dekking van de wa |
| Toepassing: | Vloer, Gang, brug, platform, staalstructuur |
Het nieuwe lasproces kan worden gebruikt als staalrooster voor mijntunnelbouw
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Gegalvaniseerde het Staalgrating van het Persslot voor Ladingsgang het Schermen
| Naam van het product: | Het Staalgrating van het persslot |
|---|---|
| Grating norm: | Q235/S235jr |
| Oppervlaktebehandeling: | HDG/Painting/non behandeling |
Las van randverzegelingsstructuur, effectieve doorstroming van stalen roosterplaat
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |

