Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
Stalen roosterplaat met laadcapaciteit en buigvastheid om effectief vervorming te voorkomen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Hoge nauwkeurigheid en groottecontrole voor het effectief invullen van de klantgebonden eisen van het stalen rooster
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Het lassen de Industriële Staalgrating SS304 Weerstand van de Grondstoffencorrosie
| Naam van het product: | Het Blad van de roestvrij staalrooster |
|---|---|
| grondstof: | SS304 |
| Dragende bargrootte: | 30mm*3mm |
Een stalen rooster die fungeert als vloer in een gebouw en de omgeving versiert
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Significant Staalgrating/het Op zwaar werk berekende Metaalnet Dragen
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart |
|---|---|
| Kleur: | zilver, |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Staalplaat, 19 w-4, typ ik of randde, |
Het Slotstaal die van de douanepers Duidelijke Hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Oppervlaktebehandeling raspen
| Naam van het product: | Het Staalgrating van het persslot |
|---|---|
| grondstof: | Q235 |
| Betalingscondities: | BEVESTIGINGSBRIEF T/T |
Grating van het de gangstaal van het hete onderdompelings gegalvaniseerde roestvrije staal industriële
| Materiaal: | Laag Koolstofstaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet gegalvaniseerd |
| Productnaam: | Grating van het de gangstaal van het hete onderdompelings gegalvaniseerde roestvrije staal industrië |
De aangepaste grootte hete onderdompeling galvaniseerde industriële grating van het gangstaal
| Materiaal: | Laag Koolstofstaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet gegalvaniseerd |
| Productnaam: | De aangepaste grootte hete onderdompeling galvaniseerde industriële grating van het gangstaal |
De goede prijs galvaniseerde industriële grating van het tussenvoegselstaal voor veiligheidsplatform
| Materiaal: | Laag Koolstofstaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet gegalvaniseerd |
| Productnaam: | De goede prijs galvaniseerde industriële grating van het tussenvoegselstaal voor veiligheidsplatform |
De goede gegalvaniseerde fabriek laste milde industriële grating van het tussenvoegselstaal
| Materiaal: | Laag Koolstofstaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet gegalvaniseerd |
| Productnaam: | De goede gegalvaniseerde fabriek laste milde industriële grating van het tussenvoegselstaal |

