Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
Het op zwaar werk berekende Gegalvaniseerde Staal die van de Geuldekking 50mm het Laden Bardiepte raspen
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Toepassing: | Geulafvoerkanalen |
Gril van hoogwaardig staal, uitstekend draagvermogen
| Transportpakket: | Stalen riem met pallet |
|---|---|
| Dragend bartype: | Getand |
| Grootte: | Breedte: 100 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm; lengte: 1m-6m |
32*5 Gewone getande stalen rooster met aanpasbare lagerspaning
| Vlakke balk: | 2mm 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm 12mm |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| OEM's: | Beschikbaar |
Zwaar werkbaar aanpasbaar getinte stalen rooster Anti-slip drainage met YB/T4001-2007 standaard
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30mm, 35mm, 40mm Of aangepast |
|---|---|
| Transportpakket: | Verpakt door stalen riem met pallet |
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
Onder druk gesoldeerd getinte stalen rooster zware drainage en ventilatie oplossing
| Gespannen weg: | Gelaste druk |
|---|---|
| Dragend bartype: | Getand |
| Kenmerken: | Anti-slip, drainage, ventilatie |
3 mm 35 mm versterkte dragerstaal rooster voor zware vloer
| OEM-producten: | Beschikbaar |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30mm, 35mm, 40mm Of aangepast |
| Naam van de producten: | metaalgrating |
YB/T4001-2007 Standaard getinte stalen rooster 2-5 mm Afvoer en ventilatie
| Oppervlak: | Gegalvaniseerd, onbehandeld, roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 2 mm-5 mm,5 mm |
| Kenmerken: | Anti-slip, drainage, ventilatie |
De standaardveiligheid laste Getand gegalvaniseerd staalgrating gebruikt industrieel platform
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Dikte: | 2/3/5mm |
| Dwarsbarhoogte: | 50/100mm |
Gelaste Bar Getande Staalgrating Producten Gegalvaniseerde Vloer
| Materiaal: | Laag koolstofstaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet gegalvaniseerd |
| Toepassing: | De producten van de platformgang |
19w4 op zwaar werk berekend Staal die Hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Gang raspen
| toepassing: | Bescherming van gaas, filters, scherm, decoratie, enz |
|---|---|
| Type: | Geperforeerd gaas, gelast gaas, uitgebreid gaas |
| Materiaal: | Roestvrij staaldraad, aluminium, gegalvaniseerde staaldraad, nikkel, enz |

