Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 990 producten.
Binnengrating van de Roestvrij staalvloer Perstype Milieubescherming
| Naam van het product: | Gegalvaniseerde Swage Gesloten Grating |
|---|---|
| grondstof: | Q235 |
| SurfaceTreatment: | Gegalvaniseerd Hot-dip |
Grating van de laag Koolstofstaalbar de Trede betreedt Antislipoppervlakte voor Industrieel Gangplatform
| Materiaal: | Laag koolstofstaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Productnaam: | Elektrisch glavanized het loopvlakgrating van de staaltrede |
Drainagebedekking, oliebestendig
| Productnaam: | Zware stalen rooster, 3 mm dik anti-glijd-anti-glijd vuur |
|---|---|
| Productiemethode: | De onder druk gelaste stalen roosterplaat is gemaakt van plat staal en een dwarsbalk die volgens een |
| Toepassing: | Industrieel |
1.5mm-6mm Dikte Staal trappen trappen rooster 25mm Lagers Staal Hoogte 25 * 5mm Bering Bar
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Draagvermogen: | Zwaar werk |
| Vorm: | rechthoekig |
De duurzame Antislip Lage van het Afvoerkanaalroosters van het Koolstof20x3 Staal Bouwmaterialen Q235
| Toepassing: | Vloer, Gang, Industrieel Platform, brug, Geulafvoerkanalen |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, geschilderd, Poederdeklaag |
Industriële Grating van de Hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Vloer voor Installatieplatform
| Naam van het product: | Gegalvaniseerde Industriële Staalgrating |
|---|---|
| grondstof: | Q235B/Q235A/Q275/Q345 |
| Specificatie: | G325/30/50 |
Lasproces Bar Grating Mesh Langdurige prestaties
| Productproces: | verwarming |
|---|---|
| typebar: | Platte of gezweefde staal |
| type: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Machine-druklassen, niet-glijdende roosten, van roestvrij staal, voor glijvast vloer
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
| Productproces: | Schommelingen |
Gegalvaniseerde roosters voor veelzijdige en zware toepassingen in industriële omgevingen
| Surfacetreatment: | Galvanized |
|---|---|
| Surface: | Hot Galvanized,smooth,silver |
| Material: | Steel |
Premium kwaliteit gelast gegalvaniseerd gegrilde rooster Duurzaam anti-slip oppervlak
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |

