Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 990 producten.
Metallurgie Bouwstaal rasterplaat roostergraafdeksel
| Toepassing: | industriële |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Makkelijk te installeren roestvrij staal metalen rooster voor lichte beveiligingen en laadrampen
| Bearing bar pitch (center to center): | 12.5, 15, 25, 30, 30.16, 32.5, 34, 40, 41.25, 45, 50, 60, 60.32, 80, 100 mm etc, or customerized |
|---|---|
| Product Category: | Industrial Steel Grating |
| Standard: | ISO9001 |
Aangepaste Hand de Ganggrating van het Lassenroestvrije staal voor het Dragen van Platform
| Productnaam: | Industriële Staalgrating |
|---|---|
| Typebar: | vlakke bar/getande bar |
| Grating Norm: | YB/T 4001.1-2007 |
Industriële vlakke roos van koolstofarme staal voor residentiële en commerciële gebruik
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Aanpasbare zware 15 W 4 rooster anti-corrosiecoating
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Grating van de het Roestvrije staalvloer van het de industrieplatform voor Gangdek
| Materiaal: | SS316, SS304 |
|---|---|
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, Vlakte |
Metalen roosterplatform met hoge sterkte met gezweer
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
30*5 Grating van de staalbar paste het Afvoerkanaalgrating aan Van verschillende vorm van de Roestvrij staalvloer
| Materiaal: | roestvrij staal gegalvaniseerde stee |
|---|---|
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
| Kleur: | Zilver, beschikbaar aan om het even welke kleuren, zwarte, aangepast roestvrij staal, |
60 x 7 x 4 dragerstaalplatformroosters voor zware toepassingen
| Features: | Anti-rust, durable, strong, safe, easy installation |
|---|---|
| Texture: | Stainless Steel |
| Cross bar pitch (center to center): | 38, 50, 76, 100, 101.6mm etc, or customerized |
ISO9001 Standaard roestvrijstalen roosters Duurzame textuur gegarandeerd
| Application F: | Vessel internals and catalyst support grids |
|---|---|
| Application: | Floor,Walkway,stair Tread,bridge |
| Material: | Steel,Q235 |

