Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 990 producten.
Verscheidene staafvormen Geraffineerd raster warm gedompeld gegalvaniseerd roestvrij staal
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Aanpasbare bouwplaatsen gezaagde stalen roos Corrosiebestendig
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Van de Tredeloopvlakken van de hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Ladder van het het Staalnet T1 van Mesh Flooring T2t3 T4 Type Gang
| textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
Versatile mezzanine vloeren Gemakkelijk te installeren
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Autowasserette van de de Geuldekking van de aluminiumlegering de Hete Gegalvaniseerde Raspende
| Materiaal: | Staal, glasvezel, Q235, Aluminiumlegering, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, geschilderd, Poederdeklaag, onbehandeld, het schilderen |
| Toepassing: | Vloer, Gang, Industrieel Platform, brug, Geulafvoerkanalen |
Van het de Gangafvoerkanaal van de poederdeklaag het Kanaal en Rooster Q235
| Materiaal: | Staal, glasvezel, Q235, Aluminiumlegering, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, geschilderd, Poederdeklaag, onbehandeld, het schilderen |
| Toepassing: | Vloer, Gang, Industrieel Platform, brug, Geulafvoerkanalen |
Uitgebreid staal 19w4 getande roosternet voor architectonische gevels
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Stevig veilig roostergrachtbedekking voor zee- en waterbehandeling
| Toepassing: | industriële |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Stalen rooster met uitstekende brandbescherming en sterke draagkracht in de fabriek
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Galvaniseerde de techniek Hete Onderdompeling 0.3mm Grating van de Roestvrij staalbar van de Gangdrainage de Dekking of van Paltform Tredeloopvlakken
| Toepassing: | Vloer, Gang, Industrieel platform, staalstructuur, drainage |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, het Roestvrije staal van Q235,304 316 |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd schilderen, |

