Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
1m X 6m het Industriële Staalgrating Gegalvaniseerde Kanaal van het Platformonderhoud
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235 |
|---|---|
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating |
Gegalvaniseerd Antiloopvlak Industrieel Staal die Lege Netplaat voor Aardolieplatform raspen
| Certificering: | SGS&ISO 9001, SGS, ISO9001 |
|---|---|
| Grating grootte: | 3 ' x20, 1000x1000mm, 3x30', drainagegrating grootte is gebaseerd op de eis, 1000x6000mm en allen va |
| Materiaal: | Het staal, Q235, het koolstofstaal van q235, laag koolstofstaal, roestvrij staal galvaniseerde stee |
De bouw galvaniseerde Industrieel Staal die Roestvrije 2mm Dikte raspen
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd |
|---|---|
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
| Kleur: | om het even welke kleur |
Het Industriële Staal die van de gangdrainage Ondergedompeld Heet raspen Gegalvaniseerd
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235, laag koolstofstaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart, onbehandeld |
| Dikte: | 2mm5mm, 5mm, 6mm, 2.0mm5.0mm, 1.5mm~6mm |
Anticorrosief Industrieel Staal die Antislip Gegalvaniseerde Tredestap raspen
| Materiaal: | Staal, Gegalvaniseerd Blad, aluminium |
|---|---|
| Productnaam: | staalgrating, hot-dip gegalvaniseerde op zwaar werk berekende staalgrating voor de dekking van de wa |
| Kleur: | Zilver, Zwarte, Zilver of als uw die vereiste, op de eis van de klant, Matt White wordt gebaseerd. z |
Zee Industriële Staalgrating voor van het het Onderhoudsmateriaal van de Olieplaats de Stapplaat
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |
|---|---|
| Kleur: | Zilver, Zilver of als uw Wit vereiste, groen, zwart, |
| Lengte: | maximum 6000mm, 0.8m, de Vraag van de Klant, 2m |
De hete Onderdompeling galvaniseerde het Gemeenschappelijke Industriële Staal die van Q235 Standaardgewicht raspen
| Materiaal: | Het staal, Q235, het koolstofstaal van q235, laag koolstofstaal, roestvrij staal galvaniseerde stee |
|---|---|
| Breedte en lengte: | Volgens klantenvereiste |
| Dragende Barhoogte: | 25, 30mm, op verzoek., 30, 34,3 |
Platform 30mmx100mm Industriële Gegalvaniseerd Staalgrating
| Kleur: | Strook |
|---|---|
| Appcation: | Platformgang |
| NAAM: | staalgrating |
25x4 zee het Staalgrating van de Platformloopbrug Industriële Plaat
| Kleur: | Strook |
|---|---|
| Appcation: | Platformgang |
| NAAM: | staalgrating |
Industriële het Staalgrating van het hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Platform Q235
| Kleur: | Strook |
|---|---|
| Appcation: | Platformgang |
| NAAM: | staalgrating |

