Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
20 X 2 Bolt zware stalen rooster 30 mm machine gelast voor industrieel platform
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Haven: | Tianjin |
Gegalvaniseerde getande stalen rooster met 30 mm drager
| Oppervlak: | Gegalvaniseerd, onbehandeld, roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte: | Volgens de tekening, gemeenschappelijk 32*5 |
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30mm, 35mm, 40mm Of aangepast |
Gegalvaniseerde zware zaaggetande stalen rooster met anti-glijddrenage
| Kenmerken: | Anti-slip, drainage, ventilatie |
|---|---|
| Gespannen weg: | Gelaste druk |
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30mm, 35mm, 40mm Of aangepast |
YB/T4001-2007 Heavy Duty Plain Serrated Metal Grating met 40 mm lagerbalkpitch
| Standaard voor roosters: | YB/T4001-2007 |
|---|---|
| Draagvermogen: | Zwaar werk |
| Naam van de producten: | metaalgrating |
3 mm 35 mm versterkte dragerstaal rooster voor zware vloer
| OEM-producten: | Beschikbaar |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30mm, 35mm, 40mm Of aangepast |
| Naam van de producten: | metaalgrating |
2 mm platte staaf zware galvaniseerde zaag tand stalen rooster met 40 mm lager staaf afstand
| Oppervlak: | Gegalvaniseerd, onbehandeld, roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 2 mm-5 mm,5 mm |
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30mm, 35mm, 40mm Of aangepast |
50 mm lagerbalk pitch staal rooster voor verbeterde efficiëntie
| OEM-producten: | Beschikbaar |
|---|---|
| Naam van de producten: | metaalgrating |
| Kenmerken: | Anti-slip, drainage, ventilatie |
YB/T4001-2007 Standaard getinte stalen rooster 2-5 mm Afvoer en ventilatie
| Oppervlak: | Gegalvaniseerd, onbehandeld, roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 2 mm-5 mm,5 mm |
| Kenmerken: | Anti-slip, drainage, ventilatie |
Hoge sterkte, niet-glijdende rooster voor industriële vloeren met gladde oppervlakken
| Kleur: | Zilver, Zwarte, Rood, Enz. |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerd, Geschilderd, Geanodiseerd |
| Grootte: | aangepast |
Op maat gemaakte anti-slip rooster voor specifieke dragende behoeften
| Materiaal: | Staal, aluminium, roestvrij staal |
|---|---|
| Duurzaamheid: | Hoog |
| Kleur: | Zilver, Zwarte, Rood, Enz. |

